App Store Google Play

Щодня – нове поповнення: у бібліотеці для учасників АТО вже більше тисячі книжок

13.05.2016 13:40
Щодня – нове поповнення: у бібліотеці для учасників АТО вже більше тисячі книжок

П’ять десятків книжок, здебільшого – фантастика. Вчителька англійської Ірина Коваленко принесла до бібліотеки при Центрі допомоги учасникам АТО дві коробки з літературою. Охочі поділитися цікавими книжками приходять сюди майже щодня. Волонтери Центру назбирали вже понад 1 тисячу томів. Більшу частину передали до лікарень області та на передову. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Ірина Коваленко дізналася про бібліотеку для бійців АТО з інтернету. Вирішила: також має, чим допомогти захисникам.

«Я довго працювала викладачем англійської. Весь цей час купувала книжки: для роботи та для душі. Сьогодні маю велику бібліотеку і хочу поділитися нею. Принесла до бібліотеки для бійців АТО фантастику. Знаю з власного досвіду, що вона добре заспокоює, дозволяє поринути в інший світ та помріяти», - розповіла Ірина Коваленко.

Зупинятися жінка не збирається і обіцяє принести до бібліотеки літературу й інших жанрів. Охочі поділитися власними книжками з військовими приходять до Центру майже щодня.

«За два місяці роботи бібліотеки назбиралася понад 1 тисяча книжок: посібники з бізнесу, риболовлі та кулінарії, класична художня література, твори сучасних авторів, - зазначив очільник області Валентин Резніченко. – У Центрі залишилося понад 100 томів. Решту передали в лікарні області та на передову».

Читанням від важких бойових буднів рятувався боєць «Дніпра-1» Михайло Руденко, коли захищав країну на передовій. Вже у мирному житті за новинками літератури приходить до бібліотеки для учасників АТО.

«З дитинства люблю читати. Волонтери привозили книги і на передову. Це дуже відволікало від того, що відбувалося навкруги, - розповів Михайло Руденко. – Сьогодні взяв в бібліотеці книгу «Аеропорт». Чув про неї та дуже хочу прочитати».

Щоб записатися до бібліотеки, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій. Книгу видають на тиждень, проте абонемент можна подовжити. Бійці можуть подати й електронну заявку на книжку за посиланням http://goo.gl/forms/34AJLbCoh1. Заповнив спеціальну форму – безкоштовно отримав замовлення на найближчому поштовому відділенні.

Поповнити бібліотечний фонд новими й цікавими виданнями може кожен. Адреса Центру допомоги учасникам АТО - Дніпропетровськ, пр. Поля 1, ОДА (1-й поверх). Графік роботи: 09:00-17:00, з понеділка по п’ятницю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...