App Store Google Play

Приміщення,за яке Каснер вимагає гроші з "Білокнижника", не є його власністю

13.05.2016 14:40
Приміщення,за яке Каснер вимагає гроші з "Білокнижника", не є його власністю

12 травня в господарському суді Дніпропетровської області відбулося засідання за позовом Олександра Каснера проти Людмили Хом'як.

Нагадаємо, підприємець вимагає з учасниці гурту «Вертеп» понад 129.000 грн. за несплату оренди приміщення на Червоній, 11. Раніше за цією адресою знаходився патріотичний магазин «Білокнижник».

Як виявилося, ціна позову перебільшена. Причина - неточні розрахунки. Суддя Ігор Никуленко вже не перший раз попросив позивача порахувати суму заборгованості правильно. Зокрема, некоректно підрахований показник за оплату оренди, пені, і інфляційних втрат.

Адвокат Людмили Хом'як Дмитро Михалевич вніс відгук на позов Каснера. Юрист не визнає вимоги позивача в повному обсязі. Дмитро Михалевич переконаний, що договір про оренду приміщення на Червоній, 11 оформлений неправильно.

- Виходячи з правової природи, його не можна назвати договором оренди, він є договором суборенди, що суперечить нормам Цивільного кодексу України. Квартира 3 на вулиці Червоній, 11, належить не Каснеру, а Ечко Володимиру Миколайовичу. Такі дані є в виписці про реєстрацію з БТІ. Виходить, що Каснер здавав Хом'якам нежитлове приміщення в суборенду, однак даних про це в договорі немає.

Адвокат Людмили Хом'як попросив суддю Ніколенко долучити до матеріалів справи журналістські розслідування про діяльність Олександра Каснера, пов'язані з його махінаціями в сфері нерухомості. Однак суддя це зробити відмовився. Свою позицію Ніколенко аргументував тим, що така інформація до справи по «Білокніжніку» не відноситься.

Наступне засідання відбудеться в понеділок 16 травня о 14:10.

Нагадаємо, Олександр Каснер конфіскував з «Білокніжніка» роботи народних майстрів. Вони не мали ніякого відношення до Людмили Хом'як і знаходилися в магазині з метою продажу. Зокрема, в полоні у Каснера виявилися 12 картин і дві роботи з дерева учасника АТО, бійця батальйону «Дніпро-1» Дмитра Лебедєва.

ЛИЦА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...