App Store Google Play

Перший цього року Центр надання адмінпослуг відкрили у Ювілейному

13.05.2016 08:30
Перший цього року Центр надання адмінпослуг відкрили у Ювілейному

Від оформлення субсидії до прописки. У селищі Ювілейне відкрили Центр надання адмінпослуг – перший у цьому році та поки єдиний серед усіх 16 об’єднаних територіальних громад регіону, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми дбаємо про комфорт наших громадян, тому відкриваємо нові Центри надання адмінпослуг, – зазначив Валентин Резніченко. – Центр у Ювілейному – вже 36-й на Дніпропетровщині і  перший серед територіальних об’єднаних громад».

Найближчим часом такі пункти відкриють в Апостолівській міській та Богданівській сільській громадах, а також у двох районах Дніпродзержинська.

У планах – створити центри надання адмінпослуг (ЦНАПи) в усіх 16 об’єднаних територіальних громадах області. Селище Ювілейне – перша ластівка.

«Мешканцям Ювілейного більше не потрібно ходити по різним інстанціям. У центрі надаватимуть більше 70 найбільш популярних адмінпослуг – від оформлення субсидії до прописки. Це перші переваги децентралізації та суттєвий внесок у розвиток нашої об’єднаної громади. У планах також будівництво нового садочка та спортивного центру», – зазначив голова Ювілейної об'єднаної громади Іван Камінський.

Центр надання адмінпослуг у Ювілейному відкрився за адресою: вул. Будівельників, 18.

Контакти Центрів надання адміністративних послуг Дніпропетровщини та перелік послуг – на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...