App Store Google Play

Перший цього року Центр надання адмінпослуг відкрили у Ювілейному

13.05.2016 08:30
Перший цього року Центр надання адмінпослуг відкрили у Ювілейному

Від оформлення субсидії до прописки. У селищі Ювілейне відкрили Центр надання адмінпослуг – перший у цьому році та поки єдиний серед усіх 16 об’єднаних територіальних громад регіону, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми дбаємо про комфорт наших громадян, тому відкриваємо нові Центри надання адмінпослуг, – зазначив Валентин Резніченко. – Центр у Ювілейному – вже 36-й на Дніпропетровщині і  перший серед територіальних об’єднаних громад».

Найближчим часом такі пункти відкриють в Апостолівській міській та Богданівській сільській громадах, а також у двох районах Дніпродзержинська.

У планах – створити центри надання адмінпослуг (ЦНАПи) в усіх 16 об’єднаних територіальних громадах області. Селище Ювілейне – перша ластівка.

«Мешканцям Ювілейного більше не потрібно ходити по різним інстанціям. У центрі надаватимуть більше 70 найбільш популярних адмінпослуг – від оформлення субсидії до прописки. Це перші переваги децентралізації та суттєвий внесок у розвиток нашої об’єднаної громади. У планах також будівництво нового садочка та спортивного центру», – зазначив голова Ювілейної об'єднаної громади Іван Камінський.

Центр надання адмінпослуг у Ювілейному відкрився за адресою: вул. Будівельників, 18.

Контакти Центрів надання адміністративних послуг Дніпропетровщини та перелік послуг – на сайті Регіонального віртуального офісу електронних адміністративних послуг області.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...