App Store Google Play

В центрі Дніпропетровська знайшли робочий гранатомет та боєприпаси

12.05.2016 11:30
В центрі Дніпропетровська знайшли робочий гранатомет та боєприпаси
У центрі Дніпропетровська в салоні автомобіля знайшли робочий гранатомет та боєприпаси. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар поліції міста Дніпропетровська Анна Старчевська.

"Тільки що, в автомобілі, припаркованому на вулиці Гоголя, співробітниками поліції виявлено гранатомет. Чекаємо вибухотехніків ...", - написала вона.

За інформацією поліцейських, сьогодні вранці правоохоронцям надійшов дзвінок від невідомого про те, що в одному з автомобілів, припаркованих біля житлового будинку на вулиці Гоголя в Дніпропетровську, лежать гранатомет і дві гранати.

Виїхавши на місце вибухотехніки з'ясували, що зброя і боєприпаси - в робочому стані. Господар авто - керівник компанії, яка займається вантажоперевезеннями, також практикує юридичну практику.

Він стверджує, що гранатомет і боєприпаси йому підкинули після одного процесу з розподілу майна. Напередодні йому погрожували, а 17 квітня побили у дворі житлового будинку, де він проживає.

"Самі розумієте, з перебитими руками я сам керувати автомобілем не можу. Їжджу з водієм. Вчора ввечері він мене привіз. Ми поставили автомобіль біля під'їзду. Водій йшов разом зі мною. Так що він навряд чи міг якось підкинути це в салон" , - розповів чоловік журналістам Еспресо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...