App Store Google Play

У Дніпропетровську 402 хлопці мають призвати на строкову військову службу під час чергового призову

12.05.2016 15:00
У Дніпропетровську 402 хлопці мають призвати на строкову військову службу  під час чергового призову

З 1 травня розпочався черговий призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця червня.

«Дніпропетровської міської радою спільно з органами внутрішніх справ, обласним військовим комісаріатом проведено відповідні наради. В планах по місту за травень-червень призвати на строкову військову службу 402 особи, з них 103 вже готові до відправки», - повідомив директора департаменту взаємодії з правоохоронними органами міськради Олександр Свіренко.

За словами старшого офіцера відділу комплектування та призову Дніпропетровського обласного військового комісаріату Олега Остаповича, загалом планове завдання по Дніпропетровській області призвати на строкову військову службу 1 800 чоловік віком від 20 до 27 років, які раніше не служили, з них 1100 вже відібрано та сформовано у команди.

«На сьогодні вже здійснена відправка на строкову службу перших 90 чоловік. Їх відправлено на навчання у Львівську область та м. Хмельницький», - сказав Олег Остапович.

Він також зазначив, що громадяни більш обізнано відносяться до військової служби за контрактом, а на строкову військову службу, на жаль, йдуть не охоче – є й такі, що ухиляються від призову, не з’являються для проходження районної призовної комісії. Відповідні матеріали передаються до органів Національної поліції.

З цього приводу Національна поліція усіляко допомагає обласному військовому комісаріату.

«За ухиляння від строкової військової служби передбачена кримінальна відповідальність. Зі свого боку відповідні факти документуватимемо і слідство вже надаватиме оцінку таким діям», - наголосив начальник відділу патрульної поліції Дніпропетровського відділу поліції ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області Максим Джихур.

Під час прес-конференції заступник начальника Управління Центрального територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом Володимир Гавриляк зазначив, що дуже часто строковики переходять служити на військову службу за контрактом. «Наприклад, восени призвали на строкову службу 280 чоловік, з них 80 пішли далі служити за контрактом. Також за контрактом йдуть служити звільнені військовослужбовці, яких призвали під час 4-ї хвилі мобілізації. На сьогодні повністю змінено відношення до військовослужбовця – їх забезпечено обмундируванням, харчуванням.

Мінімальна зарплата складає від 7 тисяч гривень», - додав Володимир Гавриляк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...