App Store Google Play

Селезньов розірвав контракт з Кубанню так і не нагодувавши родину

11.05.2016 17:30
Селезньов розірвав контракт з Кубанню так і не нагодувавши родину

Кандидат в збірну України форвард Євгеній Селезньов останні три місяці грав за російську Кубань безкоштовно. Про це заявив агент Селезньова Вадим Шаблій.

"Ні підйомні, ні зарплату - нічого від Кубані гравець не отримав, - цитує Шаблія Советский спорт.

Раніше повідомлялося, що Селезньов залишив російську Кубань. Пізніше було повідомлено, що Кубань підозрює Селезньова в організації договірного матчу з Мордовією.

Нагадаємо, що взимку Селезньов перейшов з Дніпра в Кубань. Сам форвард казав, що поїхав до Росії зарболяти гроші, оскільки в Дніпрі велика заборгованість із зарплати.

Сам український нападник стверджує, що вже підшукав собі новий клуб. Про Селезньов заявив в телефонній розмові з Футбол NEWS.

За словами Євгена, він поки не може підписати контракт з новим клубом, так як не отримав всі необхідні документи від Кубані.

Крім того, українець заявив, що причиною відходу з краснодарського клубу став внутрішній конфлікт в команді, а не підозра в здачі матчу з Мордовією (1:2), пише Трибуна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...