App Store Google Play

Близько 400 бійців вже пройшли лікування у реабілітаційному центрі для учасників АТО

11.05.2016 16:00
Близько 400 бійців вже пройшли лікування у реабілітаційному центрі для учасників АТО
Поправляти здоров’я не лише пігулками, але й позитивними емоціями вміють у реабілітаційному центрі для учасників АТО. Майже за шість місяців роботи тут допомогли вже близько 400 чоловікам. Ще 40 бійців проходять лікування зараз.

«Кожні три тижні у реабілітаційному центрі для учасників АТО лікуються 40 чоловіків. З ними займається ціла команда фахівців – від медиків до соцпрацівників. Такий підхід застосовується в Європі, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – На сьогодні у центрі вже допомогли майже 400 воїнам».

Комфортні кімнати, сучасні тренажери та безліч цікавинок. Реабілітаційний центр зовсім не схожий на лікарню, розповідає начмед Раїса Колєснікова.

«Як правило, у першій половині дня хлопці приймають ліки, займаються фізкультурою, відвідують масажі. У другій – спілкуються з психологами, займаються арт-терапією. У вільний час відпочивають, читають, грають у настільні ігри, відвідують театри та виставки. У центрі панує атмосфера спокою та домашнього затишку», – сказала Раїса Колєснікова.

У закладі працюють лікарі, фізіотерапевти, психологи, психотерапевти та психіатри, які вміють знайти підхід до кожного бійця, зазначає начмед.

Пройти лікування у центрі можуть усі демобілізовані. Їх в області понад 10 тисяч. За направленням потрібно звернутися до сімейного лікаря або безпосередньо до центру за адресою: пл. Соборна, 14.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...