App Store Google Play

Рейдери-забудовники шантажують митців з «Білокнижника» і тягнуть до суду

10.05.2016 10:40
Рейдери-забудовники шантажують митців з «Білокнижника» і тягнуть до суду

10 травня о 14 годині в Господарському суді Дніпропетровської області суддя Ніколаєнко М.О. буде розглядати позов ФОП Олександра Каснерів до ФОП Людмили Хом’як.

Ціна питання – кілька десятків тисяч гривень, які нібито заборгували митці з агенції «Арт-Вертеп» за оренду приміщення, де останнім часом знаходився магазин «Білокнижник».

Як заявив Дніпрограду юрист Дмитро Михалевич, який представлятиме Людмилу Хом’як у судовому засіданні, позов взагалі визнавати не можна, позаяк він не підкріплений документальними доказами.

«Позивач намагається стягнути якісь там гроші за договором, який не набув чинності. Умовами набуття чинності є акт прийому приміщення, скріплений підписами і печатками. Такого акту немає – жодних печаток. Ба більше – оренда тривала кілька місяців, а жодних документів з банку про проведення платежів також не надано», - відзначає Михалевич.

Судова тяганина між рейдерами-забудовниками, діяльність яких добре відома дніпрянам та українськими митцями триває майже два роки. Нагадаємо, напередодні Різдва у 2014 Каснери вивезли з приміщення, яке орендував магазин української книги та музики "Білокнижник", всі предмети мистецтва, що крім матеріальної цінності мають неабияку художньо й існують в єдиному екземплярі. Більшість з них взагалі не належали Арт-Вертепу, а є власністю тих чи інших митців і знаходились на комісійній реалізації в магазині.

Вартість викраденого в магазині «Білокнижник» майна, за оцінками Тимофія Хом’яка, складає близько 1 мільйона гривень. При цьому брати Каснери не заперечують «конфіскацію», як вони називають, майна митців, а навіть пишаються такими діями.

Зі слів очільника мистецької агенції, від сплати боргів він ніколи не відмовлявся, але те, що відбувається навколо «Білокнижкника» зараз – формений рекет, адже митців фактично шантажують, викравши речі, які ті взяли на реалізацію в третіх осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...