App Store Google Play

Попри провокації 71-у річницю перемоги у Другій світовій війні в Дніпрі відзначили мирно

10.05.2016 11:00
Попри провокації 71-у річницю перемоги у Другій світовій війні в Дніпрі відзначили мирно

Попри намагання деяких політичних сил спекулювати навколо Дня Перемоги, Дніпропетровськ таки продемонстрував єднання. На цьому наголосив міський голова Борис Філатов. Очільник міста на Дніпрі взяв участь у покладаннях квітів пам’яті до монументів визволителям. У дружній атмосфері він поспілкувався з ветеранами і подякував кожному за величний подвиг.

У різних куточках Дніпропетровська пройшли святкові концерти та фестивалі. Головні гості тут – ветерани. Для них – щирі слова вдячності та найзворушливіші виступи дитячих колективів. Кожен мешканець міста сьогодні дякує героям тої війни за найцінніший подарунок – майбутнє для десятків поколінь українців.

«Для мене ця перемога спільна. Вона дісталася дуже великою ціною, і не хотілося б, щоб сьогодні на неї вішали ярлики, вішали партійні символіки або гасла. Дуже добре, що, за винятком деяких, інші політичні партії не намагаються спекулювати на цій темі. Все проходить спокійно і натхненно. Люди гуляють, відпочивають, діляться емоціями і враженнями, розповідають дітям про минуле», - зазначив Борис Філатов.

Він також подякував містянам за толерантне відношення одне до одного. Бо ж видатний день, який понад півстоліття тому ознаменував мир для різних держав, - це дійсно час єднання.

Із символічними червоними маками на грудях тисячі дніпропетровців вшановують пам'ять героїв тої війни. Діти та онуки визволителів, церковнослужителі та сучасні герої – бійці АТО і волонтери – усі однаково вірять, що трагедії Другої світової більше ніколи не має повторитися знову. Та більш за все сьогодні люди прагнуть миру для України.

Традиційно 9 травня у Дніпропетровську провели покладання квітів до монументу «Вічна слава». Після цього міський голова Борис Філатов відвідав меморіальний комплекс «Безіменна висота» - місце, де проходили одні з найзапекліших боїв найстрашнішої війни минулого століття.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...