App Store Google Play

Протягом квітня працівниками УЗЕ викрито 12 корупціонерів

06.05.2016 12:00
Протягом квітня працівниками УЗЕ викрито 12 корупціонерів

Забезпечуючи дію Закону України "Про запобігання корупції", працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області продовжують виявляти корупційні діяння посадовців області.

Таким чином, протягом квітня 2016 року оперативниками виявлено та задокументовано 23 корупційні правопорушення. Складено адміністративні протоколи за ст.172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).

До відповідальності притягуються 4 депутати селищних рад, командир взводу Державної служби з надзвичайних ситуацій одного з районів області, в.о. голови сільради, 5 голів територіальних і сільських виборчих комісій та директор комунального закладу.

Так, працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області складено 2 протоколи у відношенні голови однієї з сільських виборчих комісій Криворізького району, яка приймала рішення в умовах реального конфлікту інтересів, зокрема не винесла питання про надання одноразової грошової винагороди членам виборчої комісії на голосування, особисто визначивши собі розмір грошової винагороди та в подальшому надавши за своїм підписом постанову, на підставі якої їй були виплачені грошові кошти.

Окрім цього, був складений протокол у відношенні командира взводу ДСНС одного з районів області, яка знаходячись в прямому підпорядкуванні свого брата, не вжила заходів щодо повідомлення про наявний конфлікт інтересів.

На даний час матеріали скеровано до суду для прийняття законного рішення та притягнення правопорушників до відповідальності.

Усього від початку року працівниками УЗЕ складено 77 адмінпротоколів, які направлено до суду для розгляду.

Протягом поточного року судами області розглянуто 10 протоколів та накладено штраф на загальну суму 33 360 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...