App Store Google Play

Протягом квітня працівниками УЗЕ викрито 12 корупціонерів

06.05.2016 12:00
Протягом квітня працівниками УЗЕ викрито 12 корупціонерів

Забезпечуючи дію Закону України "Про запобігання корупції", працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області продовжують виявляти корупційні діяння посадовців області.

Таким чином, протягом квітня 2016 року оперативниками виявлено та задокументовано 23 корупційні правопорушення. Складено адміністративні протоколи за ст.172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).

До відповідальності притягуються 4 депутати селищних рад, командир взводу Державної служби з надзвичайних ситуацій одного з районів області, в.о. голови сільради, 5 голів територіальних і сільських виборчих комісій та директор комунального закладу.

Так, працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області складено 2 протоколи у відношенні голови однієї з сільських виборчих комісій Криворізького району, яка приймала рішення в умовах реального конфлікту інтересів, зокрема не винесла питання про надання одноразової грошової винагороди членам виборчої комісії на голосування, особисто визначивши собі розмір грошової винагороди та в подальшому надавши за своїм підписом постанову, на підставі якої їй були виплачені грошові кошти.

Окрім цього, був складений протокол у відношенні командира взводу ДСНС одного з районів області, яка знаходячись в прямому підпорядкуванні свого брата, не вжила заходів щодо повідомлення про наявний конфлікт інтересів.

На даний час матеріали скеровано до суду для прийняття законного рішення та притягнення правопорушників до відповідальності.

Усього від початку року працівниками УЗЕ складено 77 адмінпротоколів, які направлено до суду для розгляду.

Протягом поточного року судами області розглянуто 10 протоколів та накладено штраф на загальну суму 33 360 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...