App Store Google Play

В Синельниковому для розкрадання бюджету створили цілий синдикат

05.05.2016 09:30
В Синельниковому для розкрадання бюджету створили цілий синдикат

Працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області задокументовано злочинну діяльність посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю, які у змові з відділом освіти однієї з міських рад області та посадовими особами одного з контролюючих державних підприємств, здійснили розкрадання бюджетних коштів у сумі понад 370 тисяч гривень при проведенні ремонтних робіт.

Встановлено, що на проведення робіт з реконструкції котельні однієї зі шкіл м. Синельникове з бюджету було виділено грошові кошти у сумі понад 1 мільйон 770 тисяч гривень. У зв’язку з чим, у листопаді 2015 року посадові особи відділу освіти уклали відповідний договір з одним із товариств на проведення вищевказаних робіт та з державним підприємством на здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкту.

В ході перевірки задокументовано, що у грудні 2015 року посадові особи одного з відділів освіти, за попередньою домовленістю з посадовими особами товариства, та посадовими особами державного підприємства, яке здійснювало контроль та технагляд за якістю та повнотою проведених робіт, підписали акти виконаних робіт КБ-2в, до яких внесли завідомо неправдиві відомості.

Встановлено, що до вказаних актів було внесено відомості щодо монтажу опалювального обладнання, установки вікон, а також зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, що не відповідає дійсності.

Таким чином, до вказаних актів було внесено відомості щодо завищення обсягів виконаних робіт, чим спричинено збитки державі на суму понад 370 тисяч гривень.

За матеріалами УЗЕ Дніпропетровською місцевою прокуратурою у січні 2016 року відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191(Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Наразі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364-1(Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України директору товариства з обмеженою відповідальністю.

У квітні поточного року Дніпропетровською місцевою прокуратурою також відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) КК України відносно начальника відділу експертних досліджень одного з державних підприємств, яка здійснюючи від імені підприємства технагляд за вищевказаним об’єктом будівництва, знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, підписала та завірила печаткою підприємства акти виконаних робіт КБ-2в.

Начальнику відділу експертних досліджень повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) КК України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...