App Store Google Play

Краща медсестра області працює у Дніпропетровську

05.05.2016 11:30
Краща медсестра області працює у Дніпропетровську
Завершився обласний конкурс на кращу медичну сестру. За першість боролися 10 учасниць. Кращою стала 24-річна Жанна Назаренко з Дніпропетровська. Тепер вона представлятиме регіон на всеукраїнському рівні, повідомили у департаменті охорони здоров’я ОДА.

Жанна трудиться у дитячому відділенні обласного кардіоцентру три роки. Робота не з легких, кажуть її колеги.

«Щодня тут рятують немовлят з вадами серця. Морально це важко. Працювати у такому відділені можуть лише сильні люди, закохані у свою справу. Жанна – саме така», – розповіла головна медсестра кардіоцентру Інна Губенко.

Молода медсестра стала до роботи одразу після училища. Його закінчила з червоним дипломом. Вдосконалювати свої знання не припиняє і зараз – багато читає, спілкується зі старшими медиками, переймає їх досвід.

У фіналі обласного конкурсу вона боролася разом з 9 медсестрами з Дніпропетровська, Павлограда, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та Синельникового.

Кожна мала відповісти на 100 питань – від теорії до практики. Напрямки різні – терапія, педіатрія, хірургія.

«Питання складні, проте цікаві. У них були змодельовані певні ситуації, треба було описати свої дії», – поділилася Жанна Назаренко.

Зі 100 можливих балів вона набрала 100.

Тепер краща медсестра Дніпропетровщини представлятиме область на всеукраїнському рівні. Конкурс пройде восени у Чернівцях.

Загалом на Дніпропетровщині працює близько 28 тисяч медсестер, акушерок, фельдшерів та лаборантів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...