App Store Google Play

Краща медсестра області працює у Дніпропетровську

05.05.2016 11:30
Краща медсестра області працює у Дніпропетровську
Завершився обласний конкурс на кращу медичну сестру. За першість боролися 10 учасниць. Кращою стала 24-річна Жанна Назаренко з Дніпропетровська. Тепер вона представлятиме регіон на всеукраїнському рівні, повідомили у департаменті охорони здоров’я ОДА.

Жанна трудиться у дитячому відділенні обласного кардіоцентру три роки. Робота не з легких, кажуть її колеги.

«Щодня тут рятують немовлят з вадами серця. Морально це важко. Працювати у такому відділені можуть лише сильні люди, закохані у свою справу. Жанна – саме така», – розповіла головна медсестра кардіоцентру Інна Губенко.

Молода медсестра стала до роботи одразу після училища. Його закінчила з червоним дипломом. Вдосконалювати свої знання не припиняє і зараз – багато читає, спілкується зі старшими медиками, переймає їх досвід.

У фіналі обласного конкурсу вона боролася разом з 9 медсестрами з Дніпропетровська, Павлограда, Дніпродзержинська, Кривого Рогу та Синельникового.

Кожна мала відповісти на 100 питань – від теорії до практики. Напрямки різні – терапія, педіатрія, хірургія.

«Питання складні, проте цікаві. У них були змодельовані певні ситуації, треба було описати свої дії», – поділилася Жанна Назаренко.

Зі 100 можливих балів вона набрала 100.

Тепер краща медсестра Дніпропетровщини представлятиме область на всеукраїнському рівні. Конкурс пройде восени у Чернівцях.

Загалом на Дніпропетровщині працює близько 28 тисяч медсестер, акушерок, фельдшерів та лаборантів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...