App Store Google Play

У Дніпропетровську вшановували пам'ять загиблих захисників України

04.05.2016 16:30
У Дніпропетровську вшановували пам'ять загиблих захисників України

На Краснопільському кладовищі зібралися військові, рідні загиблих і волонтери. На цвинтарі вічний спокій знайшли майже 300 українських захисників. Ті, чиї імена відомі, і ще 123 невстановлених бійців спочивають у цій землі. Пам'ять полеглих за свободу України вшанували траурним мітингом.

До Меморіалу загиблих бійців покладали квіти. За спокій душ загиблих тут молилися церковнослужителі.

«Вони віддали життя не даремно. Ми хочемо, аби люди розуміли, що ми живемо в період війни. Що хлопці пожертвували собою заради миру. І ми маємо продовжувати жити і пам’ятати про це», - сказала куратор напрямку роботи з бійцями АТО, депутат міськради Юлія Дмитрова.

Вона також додала, що родини загиблих воїнів АТО завжди можуть розраховувати на підтримку міської влади. Так при муніципалітеті працює програма «Родина героя». Вона передбачає комплексну підтримку сім’ям, в яких війна відібрала найрідніших. Це матеріальна допомога, покриття витрат на поховання, допомога з проходженням реабілітації, організація та оплата відпочинку для бійців АТО та їхніх дітей. Загалом для роботи програми з міського бюджету буде виділено близько 23,6 млн грн. Це майже на 10 млн більше, ніж було у минулому році.

Також із середини травня при міськраді розпочне роботу нове управління, яке опікуватиметься вирішенням питань, з якими звертаються бійці та їхні рідні.

Те, що увічнення пам’яті бійців проходить саме у Пасхальний тиждень протоієрей, голова відділу капеланської опіки Дніпропетровської єпархії Київського патріархатуДмитро Поворотний назвав знаковим.

«В ці дні знаково згадати хлопців, які виконавши свій обов’язок до кінця, виконавши обов’язок любові, віддали життя за нас із вами. Ми віримо і молимося за те, щоб Господь упокоїв їх у Царстві Небесному. Те, що вони перетерпіли і винесли, важко сказати в словах. Можна відчувати лише серцем», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...