App Store Google Play

У бібліотеці при Центрі допомоги бійцям АТО вже понад сім сотень книжок

04.05.2016 11:00
У бібліотеці при Центрі допомоги бійцям АТО вже понад сім сотень книжок
Бібліотека для бійців АТО починалася з однієї полиці, зараз у ній – вже понад сім сотень книжок. Є видання на будь-який смак: від посібників по бізнесу до кулінарних рецептів. Численні томи вже не вміщаються у Центрі допомоги учасникам АТО. Відтак книжки передають до лікарень області та на передову.

«У бібліотеці для учасників АТО назбиралося вже більше семи сотень книжок. Літератури так багато, що вирішили нею поділитися. Книжки передали бійцям до лікарень та на передову. Вони отримали видання на будь-який смак: від бізнес-посібників до художньої літератури. Гортаючи книжки, військові зможуть відволіктися, розважитися та отримати нові знання», - зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Бібліотека при Центрі допомоги учасникам АТО ледь вміщується у двох великих шафах. Тут більше 100 книжок: посібники з бізнесу, історична та художня література. Останні поповнення – книжки сучасних військових авторів та блогера Павла Паштета Белянського.

Ще близько 600 видань працівники Центру передали в лікарні області та на передову. Бійцям буде, що почитати. Окрім художньої літератури є навіть настанови риболовам та книги з українськими рецептами.

«Ми постійно поповнюємо фонд новими книжками. Щось знаходимо самі, багато приносять люди. Один з мешканців області не пошкодував для бібліотеки одразу дві сотні видань з домашньої бібліотеки», - розповів радник голови ОДА Іван Начовний.

Щоб записатися до бібліотеки, при собі слід мати посвідчення учасника бойових дій. Книгу видають на тиждень, проте абонемент можна подовжити. Головна умова – ставитися до бібліотечних фондів шанобливо. Також бійці можуть подати електронну заявку на книжку за посиланням http://goo.gl/forms/34AJLbCoh1. Заповнив спеціальну форму – безкоштовно отримав замовлення на найближчому поштовому відділенні.

Поповнити бібліотечний фонд новими й цікавими виданнями може кожен.
Адреса Центру: Дніпропетровськ, пр. Поля 1, ОДА (1-й поверх). Графік роботи: 09:00-17:00, з понеділка по п’ятницю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...