App Store Google Play

На Дніпропетровщині працівники УЗЕ викрили цілу родину посадовців-розкрадачів бюджетних коштів

04.05.2016 13:00
На Дніпропетровщині працівники УЗЕ викрили цілу родину посадовців-розкрадачів бюджетних коштів

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області викрили незаконні дії посадових осіб підприємств, які діючи незалежно одна від одної, вчинили аналогічні кримінальні правопорушення, що призвели до збитків, завданих державним інтересам на загальну суму понад 250 тисяч гривень. Сукупна сума збитків відшкодована посадовицями у повному розмірі.

У грудні 2015 року за матеріалами працівників УЗЕ слідчим відділом Ленінського відділення НП в області відкрито кримінальні провадження за ч.2. ст. 191, ч. 1 ст. 366 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення) КК України відносно посадових осіб одного з приватних підприємств міста, які привласнили бюджетні гроші у сумі понад 150 тисяч гривень.

Під час перевірки встановлено, що на проведення робіт з капітального ремонту спортивного залу однієї з шкіл міста з бюджету було виділено грошові кошти у сумі понад 480 тисяч гривень. У зв’язку з чим, посадові особи відділу освіти уклали відповідний договір з підприємством на проведення вищевказаних робіт.

Оперативники задокументували, що у грудні 2015 року керівник підприємства внесла до актів виконаних робіт КБ-2в завідомо неправдиві відомості, щодо об’ємів виконаних робіт. Фактично ж роботи у повному об’ємі виконані не були. Зокрема, не проведені роботи по улаштуванню каркасів підвісних стель, обклеювання стель шпалерами, не встановлені дверні замки, не заповнені дверні прорізи, не встановлені дверні та віконні прилади, відсутні стельові плити в каркасі стелі та не проведені інші види робіт.

Таким чином, до вказаних актів було внесено відомості щодо завищення обсягів виконаних робіт, чим спричинено збитки державі на суму понад 150 тисяч гривень.

Наразі за даними фактами директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень, матеріали справи з обвинувальним висновком скеровано до суду.

Посадовиця відшкодувала завдані її діями збитки державі на суму понад 150 тисяч гривень, у повному обсязі.

За аналогічною злочинною схемою розкрадання бюджетних коштів, змінивши лише об’єкт проведення ремонтних робіт, діяла і дочка вищевказаної підприємниці.

Будучи керівником іншого приватного підприємства, остання, привласнила бюджетні кошти, в сумі майже 100 тисяч гривень.

У грудні 2015 року за матеріалами працівників УЗЕ слідчим відділом Ленінського відділення НП в області відкрито кримінальні провадження за ч.2. ст. 191, ч. 1 ст. 366 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення) КК України відносно посадових осіб одного з приватних підприємств міста, які привласнили бюджетні гроші у сумі майже 100 тисяч гривень.

Перевіркою встановлено, що на проведення робіт з капітального ремонту фасаду будівлі однієї з шкіл міста з бюджету було виділено грошові кошти у сумі понад 630 тисяч гривень. У зв’язку з чим, посадові особи відділу освіти уклали відповідний договір з підприємством на проведення вищевказаних робіт.

Оперативники задокументували, що у грудні 2015 року керівник підприємства внесла до актів виконаних робіт КБ-2в завідомо неправдиві відомості, щодо об’ємів виконаних робіт. Фактично ж роботи у повному об’ємі виконані не були. Зокрема, не проведені роботи по забарвленню віконних укосів, навішування водостічних труб, колін, відливів і воронок, улаштування покриттів з керамічних плиток, облицювання поверхонь стін керамічними плитками, закладення тріщин у цегляних стінах цементним розчином, цеглою, ремонт штукатурки гладких фасадів по каменю і бетону, суцільне шпаклювання поверхонь фасадів, фарбування фасадів та ін.

Таким чином, до вказаних актів було внесено відомості щодо завищення обсягів виконаних робіт, чим спричинено збитки державі на суму майже 100 тисяч гривень.

Наразі за даними фактами директору підприємства також повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень, матеріали справи з обвинувальним висновком скеровано до суду.

Посадовиця так само відшкодувала, завдані її діями збитки державі, на суму майже 100 тисяч гривень, у повному обсязі.

В обох випадках посадові особи відділу освіти не були обізнані про злочинні намірами керівників підприємств.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...