App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА вирішила навчитись у Філатова швидкому реагуванню

04.05.2016 11:30
Дніпропетровська ОДА вирішила навчитись у Філатова швидкому реагуванню

Слідом за міським головою Дніпропетровська ОДА змінила спосіб співпраці зі ЗМІ з метою поширювати якісний, максимально точний матеріал. Про це повідомив Юрій Голік на своїй сторінці в Facebook.

"Дорогі журналісти і працівники ЗМІ. У Дніпропетровській ОДА до вас є пропозиція. Ви періодично надсилаєте офіційні запити в ОДА на отримання тієї чи іншої інформації. Як і будь-які офіційні папірці, ці запити складені суто бюрократичною мовою. Відповіді на такі запити виходять такі ж бюрократичні. В результаті, ви не розбираєтеся в суті того, що відбувається, а якість матеріалу (статті, сюжету) страждає. 

В силу того, що контент для медіа зараз найважливіше питання, до того ж унікальний контент, а не копіпаст, що перетворює стрічки всіх ЗМІ в абсолютно ідентичні, ОДА пропонує зробити так. Якщо у вас виникає якесь питання з діяльності ОДА, потрібно в чомусь розібратися, просто потрібна консультація по іншому держ. органу, так як чиновники цього держ. органу не йдуть на контакт, ви просто пишіть в лічку або дзвоніть мені або Бабаченко Наталі, і ОДА організовує вам коментар по телефону або зустріч з фахівцем ОДА в тому питанні, яке вас цікавить. Нормальну живу зустріч або нормальний коментар зрозумілою мовою.

У Дніпропетровській ОДА такий досвід співпраці з засобами масової інформації є, це працює. Були випадки коли в кабінеті з журналістом, що прийшов в гості збиралися два-три заступника голови ОДА і два-три керівника департаменту і наживо, з листком, ручкою і діаграмами на фліп-чарті, відповідали на питання. Буває, що нам просто пишуть в лічку на ФБ, ми протягом дня відповідаємо.

Що це дає вам: швидкий доступ до джерела інформації, який готовий доступною мовою пояснити суть того, що відбувається, унікальний контент для вашого ЗМІ, можливість задавати питання нам поки не розберетесь в тому, що відбувається, відсутність бюрократичних відписок з обох боків і, в цілому, це повинно встановити новий стандарт спілкування держ. органів в Дніпропетровській області із засобами масової інформації - нормальний діалог без бюрократії.

Побажання від ОДА: особисте життя - це табу. Сім'ї, подружжя, діти тощо. Коментуємо тільки діяльність ОДА. І якщо хочемо спокійно сісти і поспілкуватись наживо, то краще після 19.00, всі ще на місці як правило. Смачний чай, кава, цукерки, печиво у нас є. Тенісний стіл теж", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вчора Борис Філатов звернувся до підприємців із пропозицією особисто звертатись до представників влади з інформацією щодо здирництва і корупції у міськраді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...