App Store Google Play

Філатов – підприємцям: зіткнулись з «рішаловом» в міськраді, кажіть мені

03.05.2016 18:30
Філатов – підприємцям: зіткнулись з «рішаловом» в міськраді, кажіть мені

Дніпропетровський міський голова Борис Філатов 3 травня звернувся до представників малого та середнього бізнесу.

«Шановні підприємці, поки більшість наших земляків за краще відпочивати, ви як люди ініціативні, продовжуєте торгувати, надавати послуги, заробляти. Тому прошу відгукнутися на моє прохання прямо зараз», - йдеться у зверненні, розміщеному на офіційній сторінці політика у мережі Фейсбук.

Філатов пишається досягненнями своєї команди реформаторів в боротьбі з корупцією і просить повідомляти про випадки здирництва з боку чиновників міської ради йому особисто.

«За наявними у мене даними, за період з середини лютого цього року і по сьогоднішній день жоден співробітник: - Департаменту споживчого ринку і послуг міськвиконкому; - Управління торгівлі міськвиконкому; - Комунального підприємства "Благоустрій"

не отримали жодної копійки поборів за надану можливість: - узаконити кіоск; - організувати літній торговельний майданчик; - узаконити місце сезонної торгівлі, включаючи пересувні автокав'ярні і т.д.

Ми надаємо повне сприяння людям, які хочуть працювати, заробляти, але, при цьому, не порушують правила і сплачують до місцевого бюджету», - небезпідставно пишається Філатов.

Втім, міський голова неодноразово чув, що якісь непевні люди, представляючись «вирішувачами питань», намагалися отримати від підприємців ті чи інші гроші «за позитивне рішення у міськраді». Про всі такі випадки Філатов просить повідомляти йому особисто, гарантуючи конфіденційність і правовий захист.

«Якщо у вас, шановні колеги, є будь-які відомості про те, що співробітник будь-якої з міських служб; представник того чи іншого міського установи; депутат міськради; просто громадянин, пропонували вам своє сприяння у «вирішенні» вищевказаних питань, вимагали побори і хабарі, намагалися «обілетити», представлялися від мого імені, або імені пана Мороза (Руслан Мороз - керівник Департаменту споживчого ринку та сфери послуг Дніпропетровської міської ради - прим. ред.), або інших чиновників, а також якщо у вас є підтвердження цих дій (фото, відео, розписки, будь-які інші докази), а так само бажання звернутися із заявою до правоохоронних органів - звертайтеся до мене особисто на електронну пошту: [email protected] Гарантую захист і повну конфіденційність. Анонімки не розглядаються» - закликав Борис Філатов.

Він також закликав поширювати цю інформацію серед підприємців. Таким чином, на думку Дніпропетровського міського голови, буде покладено край тіньовим схемам у торгівлі та сфері послуг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...