App Store Google Play

На Дніпропетровщині голова та секретар сільради затримані на хабарі у 3000 доларів США

30.04.2016 11:00
На Дніпропетровщині голова та секретар сільради затримані на хабарі у 3000 доларів США

За відділення земельної ділянки у власність посадовець вимагав від громадянина неправомірну вигоду. На зустріч відправив секретаря сільради.

Проведеними заходами оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції у Дніпропетровській області викрили факт протиправних дій з боку посадовців сільради та належним чином його задокументували.

Зокрема, встановлено, що голова сільради за виділення земельної ділянки, яка, згідно з чинним законодавством, повинна надаватися безоплатно, вимагав від громадянина 3 тисячі доларів США хабара.

Гроші за послуги потерпілий повинен був передати секретарю.

Прокуратурою області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

28 квітня працівники УЗЕ, УСБУ та прокуратури затримали секретаря сільради під час одержання раніше обумовленої суми. В подальшому кошти повинні були потрапити і до рук самого голови.

Вирішується питання щодо затримання хабарників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вимагання та отримання неправомірної вигоди здирникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...