App Store Google Play

Російський ЄВРАЗ звільняє учасників АТО з роботи

29.04.2016 10:40

На своїй особистій сторінці в соціальній мережі депутат міської ради Кривого Рогу Ольга Бондаренко повідомила, що до неї, як до депутата міськради, звернулися за допомогою члени сімей працівників ВАТ Євраз «Суха Балка».

Так, за словами депутата, до неї в руки потрапила копія внутрішнього наказу підприємства з номером №1606 від 21 квітня поточного року. У наказі «Про перелік осіб які підлягають до звільнення у зв'язку зі скороченням чисельності штату робітників», підписаного гендиректором підприємства Батареєвим Олександром, йдеться про те, що шість учасників бойових дій будуть звільнені.

До слова, четверо з них на сьогоднішній день знаходяться в зоні АТО, захищають світле небо над головою пана Батареєва.

«Така політика підприємства суперечить низці законів України, які захищають права учасників АТО і членів їх сімей (« Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту »,« Про соціальний і правовий захист військовослужбовців »,« Про військовий обов'язок і військову службу »та інші )», - зазначає депутат Ольга Бондаренко.

Депутат спробувала самотужки вирішити ситуацію, відстоявши тут, поза зоною бойових дій, права людей, що проливають кров за кожен наш вільний подих, який можливий лише завдяки героїчним подвигам наших співвітчизників.

«Я пропонувала Батареєву виправити ситуацію (в разі, якщо це помилка), дала час на роздуми і попросила повідомити про своє рішення. Однак, він проігнорував прохання», - повідомляє міський депутат.

На закінчення Ольга висловила свою особисту думку, яка, ймовірно, розділять з нею багато: «Моє особисте переконання - не можна принижувати захисників цинічними нехтування їх прав і свобод. Ці люди заслужили своє переважне право залишитися на роботі. Між іншим, - це вони подарували нам мирну весну».

1kr.ua

Теги: Євраз, АТО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...