App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА приховала ціни техніки на 45 мільйонів від телефонної «родички» фірми Єрмолаєва

29.04.2016 10:20
Дніпропетровська ОДА приховала ціни техніки на 45 мільйонів від телефонної «родички» фірми Єрмолаєва

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 26 квітня за результатами тендеру замовив ТОВ «Укрспецтехінвест» автомобілів спеціальної призначеності на 44,99 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Поставлять сім сміттєвозів вантажопідйомністю 11 тонн класу ЄВРО 6 із кондиціонером, камерою заднього виду, дисплеєм і круїз-контролем.

Також придбали чотири автовишки класу Євро 5 із телескопічною платформою з робочою висотою до 28 м та кондиціонером у кабіні.

Всупереч вимогам Мінекономрозвитку, ціни на окремі автомобілі не оприлюднили.

Конкурентами були ТОВ «Альфатех» і ТОВ «Сучасні вантажівки».

Засновниками запорізького «Укрспецтехінвесту» є Дмитро Сліпченко та Юрій Плюшко.

У держреєстрі фірма вказала номери телефону +380612393646 та +380675247612. Обидва такожвикористовує нинішній конкурент «Альфатех».

Укрспецтехінвест

Альфатех1 Альфатех2

Дніпропетровський «Альфатех» зареєстровано на вірґінську компанію «Альфатеховерсіз Лтд» та Олександра Романюка.

Романюк керує ТОВ «Торговий дім «Альфатех», заведеним на вірґінську «Альфатех Комерс ЛТД». Цей же офшор є засновником низки фірм (ТОВ «ТНП.Ком», ТОВ «ТГ Лунапак») разом із «Альтус Ассетс», якупов’язують із мільйонером Вадимом Єрмолаєвим.

До 2008 року «Альфатехом» напряму володіло ТОВ ВКФ «Укрсельхозпром» Вадима Єрмолаєва. Саме після зміни власників фірма почала отримувати держпідряди.

Кінцевим бенефіціаром фірми «Сучасні вантажівки» є Ольга Мещаніна, а засновниками – ТОВ «Ріалто» та ВАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект».

У кінці 2013 року акції фонду належали белізькому офшору «Пальміра Фінанс ЛТД» і ТОВ «Дженерал Істейт» тієї ж Мещаніної і 75-річної Світлани Новікової.

Нині фондом володіє ТОВ «Український центр проектування фiнансових груп».

Останнє віднедавна має назву «Перша українська платіжна система» і належить Андрію Журжію – нардепу від «Самопомічі».

На фонд «Коннект» також записане ТОВ «СВА Автек». Співвласницею компанії є 71-річна Парасковія Мещаніна – родичка Євгена Мещаніна, якого називають власником групи компаній «Автек».

Наші гроші

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...