App Store Google Play

Більше 4 тисяч атошників Дніпропетровщини пройшли медогляди

29.04.2016 09:20
Більше 4 тисяч атошників Дніпропетровщини пройшли медогляди

В області тривають медогляди атошників. Поспілкуватися з лікарем, пройти обстеження та отримати довідку для оздоровлення в санаторії можна без черг у будь-якій амбулаторії. Більше 4 тисяч бійців цією нагодою вже скористалися.

«З початку місяця в області організовані медогляди атошників. Хлопці можуть порадитися з будь-яким лікарем, здати аналізи, пройти обстеження, а також отримати необхідні довідки для оздоровлення в санаторії. Все безкоштовно та без черг», – сказав очільник області Валентин Резніченко.

Пройти обстеження можна не лише за місцем прописки. Демобілізований боєць 93-ї бригади Віктор Байдачний прийшов до дніпропетровського центру первинної меддопомоги №2. Він обслуговує мешканців Шевченківського району.

«Я прописаний в Індустріальному районі, – розповідає чоловік. – Сюди прийшов, бо працюю неподалік. В обідню перерву хочу пройти деяких спеціалістів, зробити знімок спини».

Чоловіка направляють спочатку до сімейного лікаря. Той оглядає, розпитує. Далі – решта фахівців. По плану – хірург, рентгенолог, кардіолог.

Медики до справи підходять серйозно, призначають додаткові аналізи та обстеження. Усе безкоштовно.

«На обліку в нашому центрі 130 атошників. 111 з них вже пройшли медогляди. Кожному розробляємо індивідуальну програму лікування та реабілітації», – розповіла лікар-організатор з медоглядів атошників центру №2 Світлана Глущенко.

На бійців чекають в усіх центрах первинної меддопомоги області. Вони працюють з понеділка по суботу включно.

На Дніпропетровщині понад 10 тисяч демобілізованих бійців АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...