App Store Google Play

Більше 4 тисяч атошників Дніпропетровщини пройшли медогляди

29.04.2016 09:20
Більше 4 тисяч атошників Дніпропетровщини пройшли медогляди

В області тривають медогляди атошників. Поспілкуватися з лікарем, пройти обстеження та отримати довідку для оздоровлення в санаторії можна без черг у будь-якій амбулаторії. Більше 4 тисяч бійців цією нагодою вже скористалися.

«З початку місяця в області організовані медогляди атошників. Хлопці можуть порадитися з будь-яким лікарем, здати аналізи, пройти обстеження, а також отримати необхідні довідки для оздоровлення в санаторії. Все безкоштовно та без черг», – сказав очільник області Валентин Резніченко.

Пройти обстеження можна не лише за місцем прописки. Демобілізований боєць 93-ї бригади Віктор Байдачний прийшов до дніпропетровського центру первинної меддопомоги №2. Він обслуговує мешканців Шевченківського району.

«Я прописаний в Індустріальному районі, – розповідає чоловік. – Сюди прийшов, бо працюю неподалік. В обідню перерву хочу пройти деяких спеціалістів, зробити знімок спини».

Чоловіка направляють спочатку до сімейного лікаря. Той оглядає, розпитує. Далі – решта фахівців. По плану – хірург, рентгенолог, кардіолог.

Медики до справи підходять серйозно, призначають додаткові аналізи та обстеження. Усе безкоштовно.

«На обліку в нашому центрі 130 атошників. 111 з них вже пройшли медогляди. Кожному розробляємо індивідуальну програму лікування та реабілітації», – розповіла лікар-організатор з медоглядів атошників центру №2 Світлана Глущенко.

На бійців чекають в усіх центрах первинної меддопомоги області. Вони працюють з понеділка по суботу включно.

На Дніпропетровщині понад 10 тисяч демобілізованих бійців АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....