App Store Google Play

Більше 4 тисяч атошників Дніпропетровщини пройшли медогляди

29.04.2016 09:20
Більше 4 тисяч атошників Дніпропетровщини пройшли медогляди

В області тривають медогляди атошників. Поспілкуватися з лікарем, пройти обстеження та отримати довідку для оздоровлення в санаторії можна без черг у будь-якій амбулаторії. Більше 4 тисяч бійців цією нагодою вже скористалися.

«З початку місяця в області організовані медогляди атошників. Хлопці можуть порадитися з будь-яким лікарем, здати аналізи, пройти обстеження, а також отримати необхідні довідки для оздоровлення в санаторії. Все безкоштовно та без черг», – сказав очільник області Валентин Резніченко.

Пройти обстеження можна не лише за місцем прописки. Демобілізований боєць 93-ї бригади Віктор Байдачний прийшов до дніпропетровського центру первинної меддопомоги №2. Він обслуговує мешканців Шевченківського району.

«Я прописаний в Індустріальному районі, – розповідає чоловік. – Сюди прийшов, бо працюю неподалік. В обідню перерву хочу пройти деяких спеціалістів, зробити знімок спини».

Чоловіка направляють спочатку до сімейного лікаря. Той оглядає, розпитує. Далі – решта фахівців. По плану – хірург, рентгенолог, кардіолог.

Медики до справи підходять серйозно, призначають додаткові аналізи та обстеження. Усе безкоштовно.

«На обліку в нашому центрі 130 атошників. 111 з них вже пройшли медогляди. Кожному розробляємо індивідуальну програму лікування та реабілітації», – розповіла лікар-організатор з медоглядів атошників центру №2 Світлана Глущенко.

На бійців чекають в усіх центрах первинної меддопомоги області. Вони працюють з понеділка по суботу включно.

На Дніпропетровщині понад 10 тисяч демобілізованих бійців АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...