App Store Google Play

Заборонені комуністи попередили Філатова про п'ятигодинний мітинг на Великдень

28.04.2016 10:40
Заборонені комуністи попередили Філатова про п'ятигодинний мітинг на Великдень

Союз комуністів (більшовиків) Дніпропетровська надіслав на адресу Дніпропетровського міського голови Бориса Філатова повідомлення про мітинг, яким члени забороненої організації мають намір відзначити 1 травня.

Як йдеться в повідомленні за підписом співголови ДГО «Союз комуністів Дніпропетровська», з 8:00 до 13:00 на площі перед театром Опери та балету, що «на проспекті Карла Маркса» відбудеться мітинг з нагоди міжнародного дня солідарності трудящих.

З наведеного звернення витікає, що комуністи, союз яких зареєстрований у гуртожитку на Новокримській, не лише не знаються на місцевій топоніміці – проспекту імені їх ідеолога в місті немає вже кілька місяців – а й не живуть в Україні щонайменше рік.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила пакет законів, який має назву «декомунізаційний». Один з них засуджує комуністичний та нацистський тоталітарні режими і забороняє їх пропаганду та символіку.15 травня 2015 року закони підписав Президент України Петро Порошенко. Закони були опубліковані 20 травня 2015 року та набули чинності з 21 травня.

Згідно тексту Закону України, «Пропагандою комуністичного та націонал-соціалістичного режимів вважається публічне заперечення злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років та нацистського режиму. Пропагандою також вважається виготовлення та поширення продукції, яка містить символіку комуністичного та нацистського режимів, в тому числі поєднання серпа та молота... Всі громадські та юридичні організації, які порушуватимуть закон, підлягатимуть зняттю з державної реєстрації. Це стосується і партій та засобів масової інформації».

Від редакції: Повідомлення можна було б сприйняти як невдалий жарт, але враховуючи події в інших регіонах країни, можна говорити про цілеспрямовану провокацію з боку країни-агресора та її агентів впливу всередині України. Дніпроград сподівається, що відповідні служби і силові структури виконають свої обов’язки як слід і унеможливлять провокації з боку антиукраїнських сил.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...