App Store Google Play

Заборонені комуністи попередили Філатова про п'ятигодинний мітинг на Великдень

28.04.2016 10:40
Заборонені комуністи попередили Філатова про п'ятигодинний мітинг на Великдень

Союз комуністів (більшовиків) Дніпропетровська надіслав на адресу Дніпропетровського міського голови Бориса Філатова повідомлення про мітинг, яким члени забороненої організації мають намір відзначити 1 травня.

Як йдеться в повідомленні за підписом співголови ДГО «Союз комуністів Дніпропетровська», з 8:00 до 13:00 на площі перед театром Опери та балету, що «на проспекті Карла Маркса» відбудеться мітинг з нагоди міжнародного дня солідарності трудящих.

З наведеного звернення витікає, що комуністи, союз яких зареєстрований у гуртожитку на Новокримській, не лише не знаються на місцевій топоніміці – проспекту імені їх ідеолога в місті немає вже кілька місяців – а й не живуть в Україні щонайменше рік.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила пакет законів, який має назву «декомунізаційний». Один з них засуджує комуністичний та нацистський тоталітарні режими і забороняє їх пропаганду та символіку.15 травня 2015 року закони підписав Президент України Петро Порошенко. Закони були опубліковані 20 травня 2015 року та набули чинності з 21 травня.

Згідно тексту Закону України, «Пропагандою комуністичного та націонал-соціалістичного режимів вважається публічне заперечення злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років та нацистського режиму. Пропагандою також вважається виготовлення та поширення продукції, яка містить символіку комуністичного та нацистського режимів, в тому числі поєднання серпа та молота... Всі громадські та юридичні організації, які порушуватимуть закон, підлягатимуть зняттю з державної реєстрації. Це стосується і партій та засобів масової інформації».

Від редакції: Повідомлення можна було б сприйняти як невдалий жарт, але враховуючи події в інших регіонах країни, можна говорити про цілеспрямовану провокацію з боку країни-агресора та її агентів впливу всередині України. Дніпроград сподівається, що відповідні служби і силові структури виконають свої обов’язки як слід і унеможливлять провокації з боку антиукраїнських сил.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...