App Store Google Play

В результаті перевірок на КП "Аульський водовід" виявлено численні розкрадання, подано заяву до правоохронних органів

27.04.2016 09:20
В результаті перевірок на КП "Аульський водовід" виявлено численні розкрадання, подано заяву до правоохронних органів

26 квітня в.о. генерального директора комунального підприємства ДОР "Аульський водовід" Віктор Страшко повідомив голову постійної депутатської комісії з питань комунальної власності і ЖКГ Андрія Смирнова про заходи щодо оптимізації виробничо-господарської діяльності КП, що були проведені з 28 березня.

Нагадаємо, Віктор Страшко працює на посаді лише місяць, а саме підприємство і діяльність його попереднього керівництва знаходиться в зоні особливої уваги депутатів обласної ради як стратегічне та у зв'язку з намірами окремих структур його штучно збанкрутувати.

В результаті внутрішнього аудиту серед інших фактів було виявлено наступне:

1. Грубі порушення у фінансовій сфері, зокрема перерахування коштів на адресу профспілкового комітету. За останній рік на рахунок профкому було виведено 1 млн 700 тис грн. Наразі триває перевірка цільового використання цих грошей. 

2. Вибірковий аналіз витрат підприємства виявив необгрунтовану оплату постачальнику робіт, які фактивно не виконувались в сумі 49 тис. грн., а також сумнівними є витрати за останні 2 роки на ремонт автомобілів сторонніми організаціями в сумі до 2 млн грн.

3. Попереджено факт розкрадання труби підприємства для проведення ремонтних робіт на 130 пікеті на суму майже 650 тис. грн. 

4. Виявлено крадіжку цінних паперів (векселів) на підприємстві на суму 6,7 млн грн. 

Додатково ситуацію прокоментував провідний юрисконсульт КП Дмитро Михалевич: 

"Щодо ситуації з профкомом - там взагалі одні порушення. Зауважте, що головою профкому була за сумісництвом головний бухгалтер підприємства. Ліміт заробітної плати для профспілки - 300 тис. грн. А перераховано було 1,7 млн. І це при тому, що на самому підприємстві були численні заборгованості.

Окрім того, наприкінці лютого було перераховано 140 тис. грн. на придбання подарунків жінкам до 8-го березня. Щоб ви розуміли, у якості подарунків були пляшка шампуні і гілочка мімози. Ну в найоптимістичніших підрахунках такий подарунок коштував до 100 грн. Всього в колективі працює 100 жінок. Куди поділися ще 130 тис. грн?

Також близько 20 тис. грн було перераховано на оплату абонементів у фінтес-центр, що знаходиться у Дніпропетровську. Майже весь наш персонал мешкає тут же в Аулах, зовсім небагато - у Дніпродзержинську. Поїздка до Дніпропетровська - це майже як у столицю. А ви кажете, фітнес. 

До речі, головний бухгалтер звільнена 13 квітня. Поки що просто звільнена. 

Загалом, можемо сміливо відзначити, що мінімум з 2012 р. основна діяльність керівництва КП була спрямована лише на систематичне розкрадання коштів КП".     

За представленими фактами депутатом обласної ради Андрієм Смирновим було ініційовано заяву про скоєння кримінального правопорушення. Викликали оперативно-слідчу групу, яка і прийняла заяву від представників КП. Чекаємо на результати досудового слідства.   

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...