App Store Google Play

В модульному містечку для переселенців висадили довгоочікувану зелену зону

26.04.2016 09:10
В модульному містечку для переселенців висадили довгоочікувану зелену зону

Суботній ранок, у модульному містечку, що у Дніпропетровську, людно. Від найменшого до найстаршого – більше 300 переселенців вийшли зробити своє подвір’я затишнішим. Висадили зелену зону навколо містечка, встановили клумби з квітами, пофарбували дитячий майданчик. Разом з переселенцями на суботник вийшли радник голови облдержадміністрації Ольга Горб, представники департаменту ЖКГ та будівництва та департамент екології ОДА.

Довгоочікуваний зелений сад з’явився навколо модульного містечка. 200 кущів жасмину, 600 саджанців петуній та близько 20 дерев відтепер відділяють модульне містечко від дороги. Задоволені всі. Дорослі в очікуванні жасминового аромату, дітлахи радіють цікавим квітникам, молоді мами знають, відтепер їх малюкам не зашкодять автівки на дорозі.

Світлана Пилипович вже більше року мешкає в модульному містечку. Говорить, всім задоволена, хвилювалася лише, щоб діти не вискочили на дорогу. Тепер спокійна.

«Нам давно вже обіцяли зелену зону навколо містечка. Ми хотіли, щоб була хоч якась огорожа. У нас багато маленьких діток. Наприклад, мій будиночок виходить на дорогу, якщо дитина вибігає, а там машина. Тепер не страшно, буде зелена огорожа», - розповідає Світлана.

На суботник вийшли всі мешканці модульного містечка. Від найменшого до найстаршого. Розбивали клумби, саджали дерева, кущі та квіти, фарбували дитячий майданчик, мили, прибирали. Одним словом – готувалися до весни. З надією на краще та вірою в Україну.

«У нас війна, тому ми тут. Тепер тут наш дім, - говорить Світлана Пилипенко. - Скоро травневі свята, ми всі готуємося. Потрібно сміття прибрати, все вимити. Ось і вийшли всім містечком».

Разом з переселенцями готували модульне містечко до весни радник голови ОДА Ольга Горб, військові, департаменти ЖКГ та екології облдержадміністрації.

«Домівка - це не тільки стіни і домашнє вогнище. Дім, це те місце, куди хочеться повертатися. На жаль, мешканці Луганської та Донецької областей не можуть повернутися додому. Тому ми допомагаємо їм зробити затишним те місце, де вони зараз мешкають. Ми довго думали, як їм допомогти. Очільник регіону Валентин Резніченко поставив завдання – провести суботник і озеленити територію містечка. Сподіваємося буде красиво, зелено, і люди повертатимуться додому із задоволенням», - зазначила Ольга Горб.

Вже за кілька годин спільної роботи містечко отримало новий вигляд. Зелені кущі, яскраві квіти, і головне – задоволені мешканці модульних будинків. Відзначити ефективну роботу вирішили чаюванням. На невеличкий пікнік з чаєм та солодощами зібралися дружнім колективом, який став за останній рік великою родиною.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...