App Store Google Play

Обласна влада не дала рейдерам Романенка захопити водовід – справу відкладено

26.04.2016 15:40
Обласна влада не дала рейдерам Романенка захопити водовід – справу відкладено

Слухання справи про визнання банкрутом КП Дніпропетровської облради «Аульський водовід», яке повинно було пройти сьогодні в Господарському суді Дніпропетровської області, знову перенесено, повідомляє кореспондент газети «Наше місто» Олена Мисник.

Як повідомила журналістам помічник судді Ігоря Владимиренка, причини дві. Перша - клопотання від Дніпропетровської обласної ради. Друга - в суд надійшла апеляційна справа. Отже, матеріали направлять до Апеляційного суду Дніпропетровської області, традиційно більш лояльний до Олександра Вілкула та його посіпак.

«Ми направили в суд клопотання з проханням відкласти розгляд справи до найближчої сесії обласної ради, - сказала Маргарита Чекмес, начальник відділу судового представництва управління правового забезпечення Дніпропетровської облради. - На сесію планується винести проект рішення про те, щоб не застосовувати до підприємства КП «Аульський водовід» закону про банкрутство. Це стратегічно і соціально значуще для регіону комунальне підприємство.

Оскільки наступна сесія обласної ради запланована на кінець червня, то до цього часу слухань у справі не буде.

Хто подав апеляцію ані юристи обласної ради, ані судові чиновники не розголошують. Не виключено, що це ДП «Дніпромашзбагачення», яке судиться з КП «Аульський водовід» за нібито роялті від «винаходу», через яке за попереднього керівництва КП відмивалися бюджетні кошти.

«В черговий раз хочуть заховати справу в апеляційному суді, аби її сьогодні ж не закрили, - каже Віталій Неохайний, заступник генерального директора КП «Аульський водовід» .- Уже протягом чотирьох років арбітражники Максима Романенка пишуть один на одного скарги, відправляють справу на апеляцію і касацію. Це фіктивне банкрутство від самого початку. У нас рахунки були відкриті. Однак виконавча служба навіть не намагалася списати з них суму, яка значиться в судовому позові - 673 тисячі 806 гривень».

Представники «Аульського водоводу» впевнені, що люди екс-секретаря Дніпропетровської міськради Максима Романенко, відмого крадіжкою 96 об’єктів муніципальної нерухомості, затіяли справу про банкрутство, аби захопити підприємство і приховати сліди своїх злочинів.

«Те, що сьогоднішнє засідання відклали - наша маленька перемога, - каже Дмитро Михалевич, провідний юрисконсульт КП «Аульський водовід». - Рейдерського захоплення найближчим часом не передбачається».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...