App Store Google Play

Комунальники щотижня звітуватимуть про підготовку до опалювального сезону, - Резніченко

26.04.2016 12:30
Комунальники щотижня звітуватимуть про підготовку до опалювального сезону, - Резніченко

ОДА кардинально змінює підхід до контролю над процесом підготовки до опалювального сезону. Тепер міста та райони звітуватимуть перед громадськістю про виконані роботи за тиждень. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

У травні всі міста та райони повинні оприлюднити детальні плани з підготовки до опалювальних сезонів на офіційних веб-сайтах. Які роботи мають бути виконані та у який термін, зможе переглянути кожен бажаючий. Оновлювати інформацію території мають щотижня.

«Дніпропетровська ОДА вже давно відійшла від звітів заради звітів. Відписки на папері не забезпечать домівки теплом та водою, не розчистять снігові замети. Ми закликаємо всі міста та райони відповідально поставитися до підготовки до наступного опалювального сезону. А щоб спокуси схибити не було – просимо щотижня звітувати перед громадськістю. Люди повинні знати про всі дії комунальників та мати змогу контролювати якість та терміни виконання робіт», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Координуватиме роботу комунальників обласний штаб. У міста та райони виїжджатимуть оперативні групи з перевірки якості підготовки. До них увійдуть фахівці облдержадміністрації та громадські активісти.

До нового опалювального сезону потрібно підготувати 1 485 котелень, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисяч житлових будинків, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та інститутів, 220 лікарень.

Усі ці роботи мають виконати до 1 вересня. До 1 жовтня потрібно підписати паспорти готовності та бути готовими при зниженні температури розпочати постачання тепла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....