App Store Google Play

Комунальники щотижня звітуватимуть про підготовку до опалювального сезону, - Резніченко

26.04.2016 12:30
Комунальники щотижня звітуватимуть про підготовку до опалювального сезону, - Резніченко

ОДА кардинально змінює підхід до контролю над процесом підготовки до опалювального сезону. Тепер міста та райони звітуватимуть перед громадськістю про виконані роботи за тиждень. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

У травні всі міста та райони повинні оприлюднити детальні плани з підготовки до опалювальних сезонів на офіційних веб-сайтах. Які роботи мають бути виконані та у який термін, зможе переглянути кожен бажаючий. Оновлювати інформацію території мають щотижня.

«Дніпропетровська ОДА вже давно відійшла від звітів заради звітів. Відписки на папері не забезпечать домівки теплом та водою, не розчистять снігові замети. Ми закликаємо всі міста та райони відповідально поставитися до підготовки до наступного опалювального сезону. А щоб спокуси схибити не було – просимо щотижня звітувати перед громадськістю. Люди повинні знати про всі дії комунальників та мати змогу контролювати якість та терміни виконання робіт», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Координуватиме роботу комунальників обласний штаб. У міста та райони виїжджатимуть оперативні групи з перевірки якості підготовки. До них увійдуть фахівці облдержадміністрації та громадські активісти.

До нового опалювального сезону потрібно підготувати 1 485 котелень, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисяч житлових будинків, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та інститутів, 220 лікарень.

Усі ці роботи мають виконати до 1 вересня. До 1 жовтня потрібно підписати паспорти готовності та бути готовими при зниженні температури розпочати постачання тепла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...