App Store Google Play

До поминальних днів на усіх міських кладовищах буде наведено порядок

26.04.2016 18:00
До поминальних днів на усіх міських кладовищах буде наведено порядок

Вже близько місяця комунальне підприємство «Ритуальна служба» до поминальних днів наводить порядок на міських кладовищах. Про це під час виїзної прес-конференції на Сурсько-Литовському цвинтарі повідомив директор цього підприємства Валерій Литвиненко.

«У цьому нам активно допомагають співробітники цвинтарів, а також організації, що вивозять у місті сміття – «Дніпрокомунтранс» та «Екологія України». З-поміж іншого, вивозимо сміття з кладовищ, обрізаємо сухостій, ремонтуємо та фарбуємо паркани, білимо бордюри тощо. Вже після поминальних днів теж почнемо прибирати, вивозити накопичене сміття. Дякуючи міській раді, коштом міського бюджету для нашого підприємства була придбана техніка – це трактори, навантажувачі, самоскиди, яка зараз задіяна у прибиральних роботах. Спочатку сміття вивозиться на полігон самого кладовища, а потім вже на міський», - сказав Валерій Литвиненко.

Він також зазначив, що прибирають як відкритті, так і закритті для захоронення цвинтарі. «Незабаром підприємство на кладовищах встановить додаткові контейнери для сміття. Також при нашому підприємстві зараз створюється так звана «зелена група», яка прибиратиме закриті кладовища протягом року», - додав директор «Ритуальної служби».

Завідуючий Сурсько-Литовським кладовищем Ігор Шаін зазначив, що зараз у прибиранні території цвинтаря задіяно п’ять одиниць техніки. «Працюємо щоденно, родичі та рідні приїжджають у ці дні прибрати могилки, багато сміття накопичується, тому максимально працюємо, щоб встигнути до поминальних днів», - наголосив Ігор Шаін.

Під час виїзної прес-конференції Валерій Литвиненко вкотре нагадав дніпропетровцям, що право на офіційне захоронення у місті померлих громадян має виключно комунальне підприємство «Ритуальна служба», відповідні приватні структури мають право лише продавати атрибутику (гроби, вінки тощо). Лише «Ритуальна служба» офіційно реєструє захоронення.

У місті для зручності мешканців працюють три відділення КП «Ритуальна служба»: по вул. Полігонна (Погребняка), 18-б, просп. Петра Калнишевського (вул. Косіора), 31 та вул. Князя Володимира Великого, 15а (колишня вул. Плеханова). Служба підприємства працює цілодобово за номером телефону 067-112-03-03.

На балансі КП «Ритуальна служба» 24 кладовища, з них 16 є закритими, 5 – частково закритими (відбувається захоронення у місцях сімейного захоронення, а також підзахоронення померлих в існуючих могилах з дозволу користувачів місць захоронень) та 3 відкритих кладовища – це Краснопільське, Ново-Ігренське та Діївка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...