App Store Google Play

Завтра представники Опоблоку спробують зробити банкрутом Аульський водогін

25.04.2016 16:50
Завтра представники Опоблоку спробують зробити банкрутом Аульський водогін

Завтра, 26 квітня, о 12.15 в Господарському суді Дніпропетровської області на вулиці Винниченка, 1 розглядатиметься справа по визнанню банкрутом КП Дніпропетровської облради «Аульський водовід». Участь у засіданні візьме депутат обласної ради Андрій Смірнов.

Як відомо, підставою для банкрутства є фіктивні рахунки, за якими водогін мусить сплатити мільйони гривень. Мова йде про так званий “винахід Вілкула” - створену регіоналом схему, якою той вивів з бюджету України 71 мільйон гривень на унікальну розробку, яка ніколи не працювала. 

Так, у 2009 році дочірнє підприємство "Дніпромашзбагачення" заявило свої права на корисну систему розподілу промислових навантажень, яка нібито дозволяє заощаджувати електроенергію. Проте за право користуватися такою унікальною схемою треба платити. Ціна питання - спочатку 947 тисяч, а потім 1,5 мільйони гривень щомісяця, які отримала нікому не відома приватна фірма.

Фірму "Дніпромашзбагачення" пов'язують із колишнім секретарем міськради і навіть в.о. мера Дніпропетровська Максимом Романенком.

Головуватиме на засіданні суддя Владимиренко, який завжди фігурує у справах за позовами Романенка та його фірм.

КП «Аульський водовід» наполягатиме на припиненні процедури банкрутства. Бо підприємство таким не є: платить податки, в тому числі і податок на прибуток, виплачує заробітні плати тощо. До Господарського суду буде направлено позов про повернення ДП «Дніпромашзбагачення» комунальному підприємству 6 мільйонів 185 тисяч 482 гривень.

Крім того, комунальники подадуть заяву в правоохоронні органи з вимогою порушити кримінальну справу проти ДП «Дніпромашзбагачення» за статтею 191 «Привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем».

Як повідомлялось, від завтра у зв'язку з непогашеним і зростаючим боргом ахметівське Дніпрообленерго почне обмеження поставок електроенергії боржникам, зокрема водоканалу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...