App Store Google Play

Борис Філатов нагородив захисників України та світу від наслідків Чорнобильської катастрофи

25.04.2016 18:50
Борис Філатов нагородив захисників України та світу від наслідків Чорнобильської катастрофи

Три десятка років тому трагедія потрясла не тільки нашу країну, але і весь світ. Нині тільки в Дніпропетровську проживає понад 7 тис. постраждалих від тієї трагедії. Це не тільки самі ліквідатори, а й цілі родини, нові покоління, в житті яких вибух реактора залишив жахливий відбиток. Ті, хто в ті страшні роки у боротьбі з невидимим ворогом віддав здоров’я, сьогодні отримали подяки від міського голови Бориса Філатова.

Відзнаки отримали Наталія Алексеєва– заступник голови Дніпропетровської міської спілки «Союз Чорнобиль України», яка також є потерпілою від наслідків Чорнобильської катастрофи, а також ще троє ліквідаторів – Віктор Вавілов, Валерій Лекомцев і Михайло Рогальов.

Борис Філатов наголосив, що крім слів вдячності свою шану слід доводити в першу чергу справами.

Очільник Дніпропетровська підкреслив, що свого часу місто одним із перших в Україні розробило програму підтримки постраждалих від вибуху на Чорнобильській АЕС. Та лише цього року комплексна програма отримала гідне фінансування з бюджету.

«Цьогоріч ми значно збільшили матеріальну допомогу. Я даю гарантію, що наступного, 2017-го бюджетного року, ми приділимо цьому пункту фінансування ще більше уваги. Бо це наша робота і наш обов’язок», - повідомив Борис Філатов.

За його словами, цього року для системної роботи Програми соціального захисту громадян Дніпропетровська, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, міська скарбниця передбачає 7,4 млн грн. Це майже в два рази більше, ніж було раніше.

З них матеріальну допомогу по 1,5 тис грн отримають 1,2 тис.інвалідів Чорнобиля. Загальна сума цієї статті витрат становить 1,9 млн грн. У порівнянні з минулим роком її збільшено на 781тис. грн.

Також більше тисячі вдів і вдівців тих, хто загинув внаслідок аварії, отримають матеріальну допомогу на загальну сумуу 1,7 млн грн. Ці видатки у бюджеті збільшено на понад півмільйона. Крім того, 1,1 млн грн в бюджеті закладено для того, щоб кожен місяць допомагати цим людям фінансово. Це стосується, зокрема, і оплати житлово-комунальних послуг.

Ще 1 млн бюджетних коштів буде витрачено на оплату лікування та придбання ліків для чорнобильців. Це на 746 тис більше, ніж передбачалося минулоріч.

На оздоровлення постраждалих від Чорнобильської катастрофи буде виділено 1,5 млн грн. Ці видатки збільшено 582 тис.

Програмою також передбачено часткова компенсація витрат на поховання тих, хто свого часу постраждав від вибуху на ЧАЕС.

Борис Філатов наголосив, що цьогоріч міська влада збільшила матеріальну допомогу чорнобильцям фактично вдвічі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...