App Store Google Play

Повернення громаді нерухомості, вкраденої поплічниками Вілкула, - на контролі міськради

22.04.2016 13:20
Повернення громаді нерухомості, вкраденої поплічниками Вілкула, - на контролі міськради

Приміщення Трубного інституту передавали спочатку до комунальної, а після вже до приватної власності. Розвиток розслідування гучної афери став можливим лише завдяки взаємодії з нинішнім керівництвом інституту. Бо ж через свавілля колишніх посадовців з міськради зникли документи не лише по цій справі, а й по сотні інших. Як шокуюча корупція завдала удару стратегічному підприємству, що забезпечує обороноздатність країни і чи є вихід з ситуації – про це говорили під час прес-конференції.

«У міській раді не було даних про відчуження об’єктів. Бо інвентаризаційна справа, в якій знаходилися документи, була фактично втрачена. Про це відомо правоохоронним органам. До них надійшла також інформація з переліком людей, які заволоділи цими документами. Там фігурують депутати колишнього скликання міськради. Справу внесено до реєстру досудових розслідувань ще минулого року», - сказав заступник міського голови Олександр Санжара.

Він також повідомив, що сума платежу, за якою було реалізовано нерухомість, значно занижена – майже в два рази. Тому, за його словами, міська рада має повне право витребувати ці документи і звернутися до правоохоронних органів з вимогою повернути приміщення Трубного інституту.

Також за інформацією директора департаменту корпоративних прав та правового забезпечення міськради Катерини Бурі, «Дніпроінвест», який свого часу придбав майно інституту, передав його у власність третьої особи.

У Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України провели спеціальний аудит і склали спеціальний звіт, який підтверджує незаконність відчуження цехів Трубного інституту, яке провели у 2013 році.

За інформацією начальника управління внутрішнього аудиту Мінекономрозвитку і торгівлі України Анни Єрмілової, збитки підприємства від такої процедури склали близько 1 млн. грн, а недоотримані доходи сягають 56 млн. грн.

Загалом площа відчуженого приміщення, що розташоване на вул. Пісаржевського, 1а, складає понад 6 тис кв. метрів.

Там все ще знаходиться обладнання, до нього працівники інституту не можуть отримати доступ. Бо цьому заважають нові власники.

Нинішні керівники Трубного інституту кажуть, що процес відчуження приміщень проходив без відома співробітників і за фіктивними документами. Так цехи і лабораторії інституту видавали за спорткомплекси та кімнати спа-процедур і масажу.

Прізвища посадовців, які підписували злочинні документи, відомі. Зокрема, це колишні та нинішні депутати міської та обласної рад, а також колишнє керівництво Трубного інституту.

Далі в ситуації мають розбиратися правоохоронні органи. У Трубному інституті сподіваються повернути своє майно до кінця року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...