App Store Google Play

До Дніпра долетіла «Авіація Галичини»

22.04.2016 10:40
До Дніпра долетіла «Авіація Галичини»

«Aviatsiya Halychyny» – український бренд стильного і сучасного одягу, натхненний новою українською армією. Першого травня стратапу виповниться лише рік. Ще кілька місяців тому дівчата руками пришивали ґудзики до футболок у модному стилі поло. Виробництво було експериментальним, індивідуальним – «шили як для себе». Сьогодні «Aviatsiya Halychyny» презентує вже четверту локацію. Великий крок на Схід привів львівських виробників концептуального одягу до Дніпра.

Навряд чи хтось з Дніпрян має уявлення про реальну авіацію Галичини. Більшість вважають це якоюсь метафорою чи вигадкою. Виявляється, військові підрозділи, шеврони та назви яких надруковані на футболках, цілком реальні. Ба більше: авіація Галичини (в сенсі бомбардувальники, перехоплювачі, штурмовики та гвинтокрили, а не марка одягу) має доволі героїчну історію.

«Ми початково задумували це як яскравий одяг з розважальною тематикою, як наприклад «Космічна програма «Мольфар» - про те, як галичани завезли овець на Місяць. Але потім героїзм наших вояків нас вразив і ми дійсно для кожного підрозділу створили свої дизайни. Там є принти, де вказано бойові операції й подвиги того чи іншого підрозділу. Ці хлопці мають славетну історію, героїчно боронять країну, тож заслуговують на увічнення своїх підрозділів. Ми хочемо підтримати й авіаторів і взагалі нашу армію. Донести інформацію про них до максимальної кількості людей як в Україні так і за її межами», - пояснює дизайнерка Уляна Барабаш. Саме вона презентувала «Aviatsiyu Halychyny» в Дніпрі.

За словами Уляни, про комерційні успіхи на початку не йшлося. Як зазвичай буває в таких випадках, зійшлися разом кілька людей закоханих у небо, які вірили в цю справу, вірили в себе і хотіли змінити світ на краще.

«Ми весь час у пошуку. Ми не робимо ура-патріотику – тризуб на всю спину і пішли. Кожна модель одягу – то десятки різних дизайнів, адже кожен елемент має бути і логічно припасований до решти і бути частиною концепції. Відтак, кожна модель - це не лише візитівка певної авіаційної частини, а ще й художній образ. Коли до нас приходять вояки з цих частин, вони так захоплено кажуть «Яке гарне. А у нас форма була така примітивна і незручна». І нам би хотілося, можливо, аби наш одяг став колись частиною їхньої форми», - розповідає Уляна Барабаш.

Крім того, що вона створює дизайни поло, регланів і світшотів, Уляна також відповідає за весь процес виробництва. Стверджує: до того, аби називатись вповні українським продуктом, не вистачає одного – українського виробника якісної тканини.

«Ми єдине, що купуємо в Туреччині – це тканину для поло. Хоча зараз активно шукаємо, хто може постачати нам цю тканину в Україні. На світшоти йде тканина з Рівного, ґудзики, шеврони, стрічки, всі елементи декору – все вітчизняне. Все пошивається у мене на очах у Львові», - запевняє Уляна.

За словами представників «Aviatsiyі Halychyny», їх поява у Дніпрі – не випадковість. За неповний рік Дніпро – третій за кількістю клієнтів регіон львівської торговельної марки. Багато продукції дніпряни купують як туристи у Львові, не менше замовляють через інтернет.

Для дніпрян у «авіаторів» є і спеціальні подарунки: до двох регланів «Дніпро» - у білому та традиційному синьо-біло-блакитному виконанні на літо дизайнери обіцяють поло як для дорослих, так для малюків.

«Ми приємно вражені Дніпром, у нас були певні, хоча й глибинні, побоювання, але у Дніпрі нас прийняли навіть краще, ніж у Львові. Тут вітаються українською, тут вітають новий бізнес, тут вже невеличкий район утворюється з різних львівських закладів. Ми вважаємо, що Дніпро зробив останнім часом величезний прорив у бік українського, сучасного, патріотичного і яскравого. Ми раді брати в цьому участь, бути яскравим клаптиком різноманіття і різнобарв’я нашої країни», - стверджують гості зі Львову.

Дизайни одягу від «Aviatsiyі Halychyny» дійсно вражають – з одного боку яскраві й змістовні, з іншого – гармонійні й недратівливі.

«Ви не уявляєте, як важко ми до всього цього доходили. І все – на власних гулях, методом спроб і помилок. Всі наші дизайни, найдрібніші деталі – вони постійно вдосконалюються. І сьогодні, щоб говорити про дійсно якісний український одяг – то це насамперед велика праця і величезний обсяг роботи. Але ми бачимо радість наших покупців, як дорослих, так і малечі – і це нас надихає працювати далі» - запевняє дизайнер.

Побачити на власні очі продукцію «Aviatsiya Halychyny» у Дніпрі можна на першому поверсі ТРК «Мост-сіті».

Усі моделі також доступні для перегляду й електронного замовлення на сайті компанії.

 

Все буде Dnipro!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...