App Store Google Play

До Дніпра долетіла «Авіація Галичини»

22.04.2016 10:40
До Дніпра долетіла «Авіація Галичини»

«Aviatsiya Halychyny» – український бренд стильного і сучасного одягу, натхненний новою українською армією. Першого травня стратапу виповниться лише рік. Ще кілька місяців тому дівчата руками пришивали ґудзики до футболок у модному стилі поло. Виробництво було експериментальним, індивідуальним – «шили як для себе». Сьогодні «Aviatsiya Halychyny» презентує вже четверту локацію. Великий крок на Схід привів львівських виробників концептуального одягу до Дніпра.

Навряд чи хтось з Дніпрян має уявлення про реальну авіацію Галичини. Більшість вважають це якоюсь метафорою чи вигадкою. Виявляється, військові підрозділи, шеврони та назви яких надруковані на футболках, цілком реальні. Ба більше: авіація Галичини (в сенсі бомбардувальники, перехоплювачі, штурмовики та гвинтокрили, а не марка одягу) має доволі героїчну історію.

«Ми початково задумували це як яскравий одяг з розважальною тематикою, як наприклад «Космічна програма «Мольфар» - про те, як галичани завезли овець на Місяць. Але потім героїзм наших вояків нас вразив і ми дійсно для кожного підрозділу створили свої дизайни. Там є принти, де вказано бойові операції й подвиги того чи іншого підрозділу. Ці хлопці мають славетну історію, героїчно боронять країну, тож заслуговують на увічнення своїх підрозділів. Ми хочемо підтримати й авіаторів і взагалі нашу армію. Донести інформацію про них до максимальної кількості людей як в Україні так і за її межами», - пояснює дизайнерка Уляна Барабаш. Саме вона презентувала «Aviatsiyu Halychyny» в Дніпрі.

За словами Уляни, про комерційні успіхи на початку не йшлося. Як зазвичай буває в таких випадках, зійшлися разом кілька людей закоханих у небо, які вірили в цю справу, вірили в себе і хотіли змінити світ на краще.

«Ми весь час у пошуку. Ми не робимо ура-патріотику – тризуб на всю спину і пішли. Кожна модель одягу – то десятки різних дизайнів, адже кожен елемент має бути і логічно припасований до решти і бути частиною концепції. Відтак, кожна модель - це не лише візитівка певної авіаційної частини, а ще й художній образ. Коли до нас приходять вояки з цих частин, вони так захоплено кажуть «Яке гарне. А у нас форма була така примітивна і незручна». І нам би хотілося, можливо, аби наш одяг став колись частиною їхньої форми», - розповідає Уляна Барабаш.

Крім того, що вона створює дизайни поло, регланів і світшотів, Уляна також відповідає за весь процес виробництва. Стверджує: до того, аби називатись вповні українським продуктом, не вистачає одного – українського виробника якісної тканини.

«Ми єдине, що купуємо в Туреччині – це тканину для поло. Хоча зараз активно шукаємо, хто може постачати нам цю тканину в Україні. На світшоти йде тканина з Рівного, ґудзики, шеврони, стрічки, всі елементи декору – все вітчизняне. Все пошивається у мене на очах у Львові», - запевняє Уляна.

За словами представників «Aviatsiyі Halychyny», їх поява у Дніпрі – не випадковість. За неповний рік Дніпро – третій за кількістю клієнтів регіон львівської торговельної марки. Багато продукції дніпряни купують як туристи у Львові, не менше замовляють через інтернет.

Для дніпрян у «авіаторів» є і спеціальні подарунки: до двох регланів «Дніпро» - у білому та традиційному синьо-біло-блакитному виконанні на літо дизайнери обіцяють поло як для дорослих, так для малюків.

«Ми приємно вражені Дніпром, у нас були певні, хоча й глибинні, побоювання, але у Дніпрі нас прийняли навіть краще, ніж у Львові. Тут вітаються українською, тут вітають новий бізнес, тут вже невеличкий район утворюється з різних львівських закладів. Ми вважаємо, що Дніпро зробив останнім часом величезний прорив у бік українського, сучасного, патріотичного і яскравого. Ми раді брати в цьому участь, бути яскравим клаптиком різноманіття і різнобарв’я нашої країни», - стверджують гості зі Львову.

Дизайни одягу від «Aviatsiyі Halychyny» дійсно вражають – з одного боку яскраві й змістовні, з іншого – гармонійні й недратівливі.

«Ви не уявляєте, як важко ми до всього цього доходили. І все – на власних гулях, методом спроб і помилок. Всі наші дизайни, найдрібніші деталі – вони постійно вдосконалюються. І сьогодні, щоб говорити про дійсно якісний український одяг – то це насамперед велика праця і величезний обсяг роботи. Але ми бачимо радість наших покупців, як дорослих, так і малечі – і це нас надихає працювати далі» - запевняє дизайнер.

Побачити на власні очі продукцію «Aviatsiya Halychyny» у Дніпрі можна на першому поверсі ТРК «Мост-сіті».

Усі моделі також доступні для перегляду й електронного замовлення на сайті компанії.

 

Все буде Dnipro!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...