App Store Google Play

Четверта хвиля демобілізації: додому повернулися перші 655 бійців АТО

22.04.2016 15:20
Четверта хвиля демобілізації: додому повернулися перші 655 бійців АТО

Триває четверта хвиля демобілізації. 655 солдат регіону вже вдома. До кінця місяця до мирного життя повернуться ще понад 4 тисячі атошників.

«Ми намагаємось створити всі умови, щоб по повернені додому, хлопці почувались комфортно. У лікарнях можна без черги пройти безкоштовні профогляди, отримати індивідуальну програму лікування та реабілітації. Після – відпочити у санаторіях», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Розібратися з документами та пільгами допоможуть у Центрі допомоги бійцям АТО при облдержадміністрації.

«Щотижня до Центру звертаються близько 200 бійців. Більшість цікавлять питання отримання статусу учасника бойових дій та оформлення землі. Дані про кожного солдата вносяться до єдиної бази. Її ми створили першими в країні», – зазначив очільник регіону.

У базі детальна інформація про кожного воїна: ПІБ, адреса, контактний телефон, склад сім'ї, де і коли проходив службу, на які пільги має право, які з них уже отримав. Окрема вкладка «звернення». У ній дата звернення воїна в Центр допомоги, реєстраційний номер, статус проблеми – вирішена або немає.

«Такий підхід дозволяє працювати на випередження. Боєць отримує всі пільги, на які має право. Навіть якщо він про них не знав, чи просто не просив, – зазначив Валентин Резніченко. – На сьогодні до єдиної бази даних бійців АТО внесена інформація майже про 6 тисяч демобілізованих».

На Дніпропетровщині демобілізовані чоловіки можуть закінчити безкоштовні курси з IT чи англійської, отримати водійські права, працевлаштуватися водієм на громадський транспорт. Детальніше підкажуть за адресою: пр. Поля, 1, перший поверх (Центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації).

З початку АТО на захист Батьківщини стали понад 25 тисяч жителів області. Більше 10 тисяч з них вже демобілізовані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...