App Store Google Play

Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

21.04.2016 20:10
Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

58 молодих поетів виявили бажання взяти участі в проекті «Читаюча нація». Найкращі вірші розмістять на плакатах і афішах у містах області, а їх автори зможуть взяти участь у фестивалі «Вуличної поезії». Про це стало відомо під час прес-конференції в ОДА.

 Поділитися своєю творчістю виявили бажання 58 студентів, школярів, молодих людей. Кожен учасник мав надіслати по 3 власні твори. Вимога одна – один з віршів має бути українською мовою.

«Учасники надсилали нам короткі есе про себе, один обов’язковий вірш українською та два за бажанням», - розповідає голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Олександр Сірий.

20 найкращих творів візьмуть участь у відкритому онлайн-голосуванні, що стартує вже наступного тижня у соціальних мережах, на сайті департаменту освіти і науки ОДА і сайті молодіжної ради. Ті вірші, що наберуть найбільше голосів в Інтернеті, будуть надруковані на плакатах та розміщені в громадському транспорті та людних місцях у різних містах Дніпропетровщини.

В кінці травня учасники проекту зможуть також взяти участь у фестивалі «Вулична поезія» та прочитати свої твори на центральній площі Дніпропетровська.

Проект «Читаюча нація» стартував у 2015 році. Тоді у громадському транспорті розміщували вірші відомих українських поетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...