App Store Google Play

Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

21.04.2016 20:10
Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

58 молодих поетів виявили бажання взяти участі в проекті «Читаюча нація». Найкращі вірші розмістять на плакатах і афішах у містах області, а їх автори зможуть взяти участь у фестивалі «Вуличної поезії». Про це стало відомо під час прес-конференції в ОДА.

 Поділитися своєю творчістю виявили бажання 58 студентів, школярів, молодих людей. Кожен учасник мав надіслати по 3 власні твори. Вимога одна – один з віршів має бути українською мовою.

«Учасники надсилали нам короткі есе про себе, один обов’язковий вірш українською та два за бажанням», - розповідає голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Олександр Сірий.

20 найкращих творів візьмуть участь у відкритому онлайн-голосуванні, що стартує вже наступного тижня у соціальних мережах, на сайті департаменту освіти і науки ОДА і сайті молодіжної ради. Ті вірші, що наберуть найбільше голосів в Інтернеті, будуть надруковані на плакатах та розміщені в громадському транспорті та людних місцях у різних містах Дніпропетровщини.

В кінці травня учасники проекту зможуть також взяти участь у фестивалі «Вулична поезія» та прочитати свої твори на центральній площі Дніпропетровська.

Проект «Читаюча нація» стартував у 2015 році. Тоді у громадському транспорті розміщували вірші відомих українських поетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...