App Store Google Play

Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

21.04.2016 20:10
Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

58 молодих поетів виявили бажання взяти участі в проекті «Читаюча нація». Найкращі вірші розмістять на плакатах і афішах у містах області, а їх автори зможуть взяти участь у фестивалі «Вуличної поезії». Про це стало відомо під час прес-конференції в ОДА.

 Поділитися своєю творчістю виявили бажання 58 студентів, школярів, молодих людей. Кожен учасник мав надіслати по 3 власні твори. Вимога одна – один з віршів має бути українською мовою.

«Учасники надсилали нам короткі есе про себе, один обов’язковий вірш українською та два за бажанням», - розповідає голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Олександр Сірий.

20 найкращих творів візьмуть участь у відкритому онлайн-голосуванні, що стартує вже наступного тижня у соціальних мережах, на сайті департаменту освіти і науки ОДА і сайті молодіжної ради. Ті вірші, що наберуть найбільше голосів в Інтернеті, будуть надруковані на плакатах та розміщені в громадському транспорті та людних місцях у різних містах Дніпропетровщини.

В кінці травня учасники проекту зможуть також взяти участь у фестивалі «Вулична поезія» та прочитати свої твори на центральній площі Дніпропетровська.

Проект «Читаюча нація» стартував у 2015 році. Тоді у громадському транспорті розміщували вірші відомих українських поетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...