App Store Google Play

Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

21.04.2016 20:10
Молоді поети змагатимуться за право виголошувати свої вірші на центральній площі Дніпра

58 молодих поетів виявили бажання взяти участі в проекті «Читаюча нація». Найкращі вірші розмістять на плакатах і афішах у містах області, а їх автори зможуть взяти участь у фестивалі «Вуличної поезії». Про це стало відомо під час прес-конференції в ОДА.

 Поділитися своєю творчістю виявили бажання 58 студентів, школярів, молодих людей. Кожен учасник мав надіслати по 3 власні твори. Вимога одна – один з віршів має бути українською мовою.

«Учасники надсилали нам короткі есе про себе, один обов’язковий вірш українською та два за бажанням», - розповідає голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради Олександр Сірий.

20 найкращих творів візьмуть участь у відкритому онлайн-голосуванні, що стартує вже наступного тижня у соціальних мережах, на сайті департаменту освіти і науки ОДА і сайті молодіжної ради. Ті вірші, що наберуть найбільше голосів в Інтернеті, будуть надруковані на плакатах та розміщені в громадському транспорті та людних місцях у різних містах Дніпропетровщини.

В кінці травня учасники проекту зможуть також взяти участь у фестивалі «Вулична поезія» та прочитати свої твори на центральній площі Дніпропетровська.

Проект «Читаюча нація» стартував у 2015 році. Тоді у громадському транспорті розміщували вірші відомих українських поетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...