App Store Google Play

66% наших доріг - це ями

21.04.2016 15:20
66% наших доріг - це ями

З 11 квітня на Дніпропетровщині проводиться весняний комісійний огляд вулично-дорожньої мережі під умовною назвою «Дорога-весна 2016». Про це 21 квітня під час прес-конференції повідомив в.о. старшого інспектора з особливих доручень управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Олександр Бугайов.

"На сьогодні понад 21 тис. км доріг державного значення вражено ямковістю, що складає 46% від їх загальної протяжності, на Дніпропетровщині ямковістю вражено 66% доріг державного значення. Така ситуація призводить до виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод, у тому числі тих, де супутніми чи безпосередніми причинами скоєння були незадовільні дорожні умови," - наголосив Олександр Бугайов.

З метою визначення стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі, та підготовки до безпечної експлуатації автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів в весняно-літній період 2016 року, у період з 11 по 30 квітня проводиться весняний комісійний огляд вулично-дорожньої мережі під умовною назвою «Дорога-весна 2016». Огляд проводиться у два етапи: з 11 по 17 квітня – підготовчий, та з 18 по 30 квітня – практичний.

За словами Олександра Бугайова особливу увагу під час огляду приділяється облаштуванню залізничних переїздів, через які здійснюється автобусний рух, аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, а також відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху та демонтажу дорожніх знаків, які вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.
"На цей час з 9322 км доріг загального користування уже обстежено 6246 км та 2195 км з 6246 км вуличних доріг. Комісією обстежено до 80% залізничних переїздів, 53 місця концентрації дорожньо-транспортних пригод в населених пунктах та шість на дорогах загального користування," - повідомив підполковник поліції.

Під час огляду перевіряється стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.
Стосовно обласного центру, то за словами старшого інспектора всі центральні магістралі та вулиці для транзитного руху автотранспорту уже обстежені. По Донецькому шосе та проспекту Нігояна на сьогодні вже проводиться ямковий ремонт. Щоправда ситуація з дорожнім покриттям на периферійних вулицях далека від ідеальної.

"За першими результатами обстеження можна сказати, що на сьогодні найкращий стан вулично-дорожньої мережі у Кривому Розі, найгірший у Дніпродзержинську, Нікополі, Марганці. Стосовно ж доріг державного значення то критична ситуація у напрямку Знам'янка - Луганськ - Ізварине, Дніпропетровськ - Миколаїв, Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя," - додав Олександр Бугайов.

Теги: дороги, ями

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...