App Store Google Play

На Червоному Камені активно ремонтують внутрішньоквартальні дороги

19.04.2016 14:25
На Червоному Камені активно ремонтують внутрішньоквартальні дороги

Мова йде про дорогу, що простягається від вул. Панаса Мирного до вул. Юрія Кондратюка (колишня вул. Комунарівська). На неї мешканці житлового масиву жалілися вже довгий час, отже команда Бориса Філатова взялася за відновлення цієї ділянки. Ремонт, який розпочали у перші дні квітня, не капітальний, проте користь від нього дніпропетровці вже встигли оцінити.

Довжина дороги на ж/м Червоний Камінь складає близько кілометра. За перші півмісяця від початку робіт вже відновлено одну її третину.

Так на ділянці не лише вкладають нове асфальтне покриття, а й відновлюють бордюри та чистять «ливньовки». Реконструкцію проводять також і на підходах від зупинок до тутешніх будинків.

Роботи проводить одна комплексна бригада. На відновлення всієї ділянки дороги від вул. Панаса Мирного до вул. Юрія Кондратюка буде використано близько 2,5 тис. тон асфальтобетонну.

Також близько 2 тижнів тому реконструкцію дорожнього покриття провели на вул. Холодильній та вул. Вологодській. Це район станції швидкої допомоги, що по вул. Смольній.

Зазначимо, що у 2016 році в скарбницю Дніпропетровська закладено 350 млн. грн на ремонт доріг.

За інформацією заступника міського голови Михайла Лисенка, наразі у місті роботи ведуться загалом на 110 ділянках. Уже після травневих свят у міськраді планують перейти до відновлення асфальту на вул. Чичеріна, Савченка, на нижній частині Набережної Заводської, а також по вул. Моторна, Лазаряна, Новокримська.

Капітальні ремонти цьогоріч отримають дві дороги. Це Набережна Перемоги – від вул. Космічної до Південного мосту та вул. Ульянова.

Разом з тим, важливим пунктом нового бюджету є видатки на комплексний ремонт внутрішньоквартальних доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...