App Store Google Play

Еко-толока по-дніпропетровськи: До Дня довкілля містяни влаштували весняне прибирання (ФОТО)

18.04.2016 15:40
Еко-толока по-дніпропетровськи: До Дня довкілля містяни влаштували весняне прибирання (ФОТО)

Небайдужі дніпропетровці вийшли на вулиці рідного міста, аби прибрати їх від сміття. Юні та дорослі городяни пліч-о-пліч працювали разом із районними депутатами та громадськими активістами. Кажуть, великим прибиранням готують Дніпропетровськ до святкування Великодня та травневих свят. Наймасштабнішими точками очищення стали Самарський район і звалище на вул. Генерала Пушкіна. Загалом у ході весняного прибирання лад навели на території 22 вулиць, парків і скверів.

Організатори еко-толоки у Самарському районі кажуть – спільна робота допоможе городянам більше цінувати чистоту на рідній землі.

«Знаючи про вимогливе ставлення нашого мера Бориса Філатова до чистоти в місті, ми проявили ініціативу і вирішили залучити мешканців району до прибирання території, на якій вони живуть. Ми знаємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Тож якщо ми хочемо жити в європейському місті, ми самі маємо його таким зробити», - сказав голова Самарської райради Юрій Федько.

Учасник еко-толоки Сергій навчається в місцевому технікумі. Разом із друзями хлопець вирішив долучитися до прибирання, бо впевнений – такі заходи мають бути доброю традицією для всіх, кому не байдуже становище довкілля.

«Ми тут живемо. І наші родичі так само звідси. Це наше місто и наша рідна країна. Треба частіше збиратися і прибирати. Треба також не смітити, а викидати все у спеціально відведених місцях», - пояснює Сергій.

В ході еко-толоки містяни власними силами навели лад на острові Слави, а також на житлових масивах Шевченка, Північний та Придніпровськ.

Люди не лише звільнили території від сміття, а й від пофарбують лавочки, гойдалки та турніки.Аби закріпити результат, у лісовій частині Придніпровського парку активісти розставили таблички-пам’ятки із забороною розкидати сміття.

Разом з тим, до прибирання звалища, що розташоване по вул. Генерала Пушкіна, долучилися підприємці та волонтери. У результаті першого етапу звідси вивезли близько 80 кубів сміття.

Наступне масштабне прибирання у Дніпропетровську пройде 23 квітня. Долучитися до акції чистоти може кожен бажаючий.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...