App Store Google Play

У Дніпропетровську відлунав Всеукраїнський пісенний фестиваль «Музичне сузір'я України»

17.04.2016 16:25
У Дніпропетровську відлунав Всеукраїнський пісенний фестиваль «Музичне сузір'я України»

15 та 16 квітня в стінах Палацу Студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся I Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України». Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на місці події.

У фестивалі взяли участь 24 вокалісти з різних куточків України. На суд професійного жюрі, серед якого були викладачі Дніпропетровської консерваторії ім. М Глінки і Дніпропетровського музичного училища, солісти Дніпропетровського театру опери та балету, дніпропетровські аранжувальники і композитори, а також фіналісти проекту «X-Factor», конкурсанти представили дві композиції, одна з яких була українською мовою.

Під час нагородження директор Палацу Студентів Вадима Стукало подякував викладачам та батькам учасників, які під час нелегкої ситуації в України все-таки приїхали на конкурс та продемонстрували таланти своїх вихованців та дітей. "Перший фестиваль пройшов вдало та на високому рівні, тому я оголошує  про початок підготовки до II Всеукраїнського фестивалю «Музичне сузір'я України». який пройде у стінах Палацу студентів наступного року", - зазначив він.

Начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської ОДА Любов Кравченко наголосила: такого прекрасного сузір'я талантів, які зібралося на фестивалі цьогоріч, більше ні на якому конкурсі в Україні немає. Кожний учасник фестивалю став лауреатом I, II або III ступеню.

Володарями Спеціального Призу Президентського Фонду Леоніда Кучми "Україна" стали Євген Кравчук з Житомира та Наталія Шишкіна з Одеси. Спецприз від організатора, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, отримала наймолодша учасниця фестивалю Діана Тінякова з Дніпропетровська.

Головною нагородою  - Гран-Прі «Музичного сузір'я України» заволоділа солістка ансамблю "Юність Дніпра" Людмила Іщенко. "Я дуже рада. що побувала тут. На суд жюрі виконала дві пісні: "Материнська любов" та "Степом йшли у бій солдати". Вдячна суддям, що вони гідно оцінили мій талант", - розповіла вона.

У 2017 році «Музичне сузір'я України» чекає та нові таланти з усіх куточків нашої держави, які люблять українську пісню. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...