App Store Google Play

У Дніпропетровську відлунав Всеукраїнський пісенний фестиваль «Музичне сузір'я України»

17.04.2016 16:25
У Дніпропетровську відлунав Всеукраїнський пісенний фестиваль «Музичне сузір'я України»

15 та 16 квітня в стінах Палацу Студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся I Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України». Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на місці події.

У фестивалі взяли участь 24 вокалісти з різних куточків України. На суд професійного жюрі, серед якого були викладачі Дніпропетровської консерваторії ім. М Глінки і Дніпропетровського музичного училища, солісти Дніпропетровського театру опери та балету, дніпропетровські аранжувальники і композитори, а також фіналісти проекту «X-Factor», конкурсанти представили дві композиції, одна з яких була українською мовою.

Під час нагородження директор Палацу Студентів Вадима Стукало подякував викладачам та батькам учасників, які під час нелегкої ситуації в України все-таки приїхали на конкурс та продемонстрували таланти своїх вихованців та дітей. "Перший фестиваль пройшов вдало та на високому рівні, тому я оголошує  про початок підготовки до II Всеукраїнського фестивалю «Музичне сузір'я України». який пройде у стінах Палацу студентів наступного року", - зазначив він.

Начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської ОДА Любов Кравченко наголосила: такого прекрасного сузір'я талантів, які зібралося на фестивалі цьогоріч, більше ні на якому конкурсі в Україні немає. Кожний учасник фестивалю став лауреатом I, II або III ступеню.

Володарями Спеціального Призу Президентського Фонду Леоніда Кучми "Україна" стали Євген Кравчук з Житомира та Наталія Шишкіна з Одеси. Спецприз від організатора, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, отримала наймолодша учасниця фестивалю Діана Тінякова з Дніпропетровська.

Головною нагородою  - Гран-Прі «Музичного сузір'я України» заволоділа солістка ансамблю "Юність Дніпра" Людмила Іщенко. "Я дуже рада. що побувала тут. На суд жюрі виконала дві пісні: "Материнська любов" та "Степом йшли у бій солдати". Вдячна суддям, що вони гідно оцінили мій талант", - розповіла вона.

У 2017 році «Музичне сузір'я України» чекає та нові таланти з усіх куточків нашої держави, які люблять українську пісню. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....