App Store Google Play

У Дніпропетровську відлунав Всеукраїнський пісенний фестиваль «Музичне сузір'я України»

17.04.2016 16:25
У Дніпропетровську відлунав Всеукраїнський пісенний фестиваль «Музичне сузір'я України»

15 та 16 квітня в стінах Палацу Студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбувся I Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України». Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на місці події.

У фестивалі взяли участь 24 вокалісти з різних куточків України. На суд професійного жюрі, серед якого були викладачі Дніпропетровської консерваторії ім. М Глінки і Дніпропетровського музичного училища, солісти Дніпропетровського театру опери та балету, дніпропетровські аранжувальники і композитори, а також фіналісти проекту «X-Factor», конкурсанти представили дві композиції, одна з яких була українською мовою.

Під час нагородження директор Палацу Студентів Вадима Стукало подякував викладачам та батькам учасників, які під час нелегкої ситуації в України все-таки приїхали на конкурс та продемонстрували таланти своїх вихованців та дітей. "Перший фестиваль пройшов вдало та на високому рівні, тому я оголошує  про початок підготовки до II Всеукраїнського фестивалю «Музичне сузір'я України». який пройде у стінах Палацу студентів наступного року", - зазначив він.

Начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти Дніпропетровської ОДА Любов Кравченко наголосила: такого прекрасного сузір'я талантів, які зібралося на фестивалі цьогоріч, більше ні на якому конкурсі в Україні немає. Кожний учасник фестивалю став лауреатом I, II або III ступеню.

Володарями Спеціального Призу Президентського Фонду Леоніда Кучми "Україна" стали Євген Кравчук з Житомира та Наталія Шишкіна з Одеси. Спецприз від організатора, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, отримала наймолодша учасниця фестивалю Діана Тінякова з Дніпропетровська.

Головною нагородою  - Гран-Прі «Музичного сузір'я України» заволоділа солістка ансамблю "Юність Дніпра" Людмила Іщенко. "Я дуже рада. що побувала тут. На суд жюрі виконала дві пісні: "Материнська любов" та "Степом йшли у бій солдати". Вдячна суддям, що вони гідно оцінили мій талант", - розповіла вона.

У 2017 році «Музичне сузір'я України» чекає та нові таланти з усіх куточків нашої держави, які люблять українську пісню. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...