App Store Google Play

У Дніпрі дебютує Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України»

13.04.2016 14:50
У Дніпрі дебютує Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України»

У Дніпропетровську 15 та 16 квітня відбудеться I Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України» у Палаці студентів ДНУ ім. Олеся Гончара. Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на прес-конференції у "МОСТ ДНІПРО".

За словами художнього керівника Народної студії сучасного вокалу «Мрія» Оксани Рудковської, у конкурсі візьмуть участь окремі солісти, дуети, тріо, ансамблі та хорові колективи із різних куточків України. "В жюрі фестивалю входять лише музиканти та співаки. Ми обмежили кількість учасників, їх буде менше 30, задля того, аби кожний міг особисто поспілкуватися з членами жюрі та отримати доречні та правильні коментарі щодо свого виступу", - зазначила вона.

Конкурсанти змагатимуться у наступних номінаціях: "Естрадний вокал", "Академічний вокал", "Авторська пісня і співана поезія", "Сучасна обробка народної пісні, "Автентичний спів". Окрім того, оцінювати учасників будуть і у різних категоріях. Молодша група (13-16 років включно), середня (17-20 років включно) та старша (21-35 років). 

Співакам доведеться перед жюри виконати дві пісні, одна з яких обов'язково повинна бути українською мовою. Судити учасників будуть професіонали музичної сфери: викладачі Дніпропетровської консерваторії ім. М Глінки і Дніпропетровського музичного училища, солісти Дніпропетровського театру опери та балету, дніпропетровські аранжувальники і композитори, а також фіналісти проекту «X-Factor». Очолить жюрі заслужений артист України, поет і співак Павло Мрежук.  

Переможець Гран-при та лауреати I і II ступенів отримають грошові винагороди на розвиток своїє творчості від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Народна студія сучасного вокалу "Мрія" також беруть участь у фестивалі. За словами однієї з солісток Аліни Гроховською, цей захід - чудова нагода отримати творчий досвід, відчути нові емоції і просто насолодитися українською піснею. "Мрія" складається з 15 осіб, всі ми студенти різних факультетів і вокалом професійно не займаємося. Можна навіть сказати, що ми аматори. Однак в нас виходить співати і голосом, і душею. Тому ми не могли залишити без уваги і цей конкурс", - розповіла Аліна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...