App Store Google Play

У Дніпрі дебютує Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України»

13.04.2016 14:50
У Дніпрі дебютує Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України»

У Дніпропетровську 15 та 16 квітня відбудеться I Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України» у Палаці студентів ДНУ ім. Олеся Гончара. Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на прес-конференції у "МОСТ ДНІПРО".

За словами художнього керівника Народної студії сучасного вокалу «Мрія» Оксани Рудковської, у конкурсі візьмуть участь окремі солісти, дуети, тріо, ансамблі та хорові колективи із різних куточків України. "В жюрі фестивалю входять лише музиканти та співаки. Ми обмежили кількість учасників, їх буде менше 30, задля того, аби кожний міг особисто поспілкуватися з членами жюрі та отримати доречні та правильні коментарі щодо свого виступу", - зазначила вона.

Конкурсанти змагатимуться у наступних номінаціях: "Естрадний вокал", "Академічний вокал", "Авторська пісня і співана поезія", "Сучасна обробка народної пісні, "Автентичний спів". Окрім того, оцінювати учасників будуть і у різних категоріях. Молодша група (13-16 років включно), середня (17-20 років включно) та старша (21-35 років). 

Співакам доведеться перед жюри виконати дві пісні, одна з яких обов'язково повинна бути українською мовою. Судити учасників будуть професіонали музичної сфери: викладачі Дніпропетровської консерваторії ім. М Глінки і Дніпропетровського музичного училища, солісти Дніпропетровського театру опери та балету, дніпропетровські аранжувальники і композитори, а також фіналісти проекту «X-Factor». Очолить жюрі заслужений артист України, поет і співак Павло Мрежук.  

Переможець Гран-при та лауреати I і II ступенів отримають грошові винагороди на розвиток своїє творчості від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Народна студія сучасного вокалу "Мрія" також беруть участь у фестивалі. За словами однієї з солісток Аліни Гроховською, цей захід - чудова нагода отримати творчий досвід, відчути нові емоції і просто насолодитися українською піснею. "Мрія" складається з 15 осіб, всі ми студенти різних факультетів і вокалом професійно не займаємося. Можна навіть сказати, що ми аматори. Однак в нас виходить співати і голосом, і душею. Тому ми не могли залишити без уваги і цей конкурс", - розповіла Аліна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...