App Store Google Play

У Дніпрі дебютує Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України»

13.04.2016 14:50
У Дніпрі дебютує Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України»

У Дніпропетровську 15 та 16 квітня відбудеться I Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України» у Палаці студентів ДНУ ім. Олеся Гончара. Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на прес-конференції у "МОСТ ДНІПРО".

За словами художнього керівника Народної студії сучасного вокалу «Мрія» Оксани Рудковської, у конкурсі візьмуть участь окремі солісти, дуети, тріо, ансамблі та хорові колективи із різних куточків України. "В жюрі фестивалю входять лише музиканти та співаки. Ми обмежили кількість учасників, їх буде менше 30, задля того, аби кожний міг особисто поспілкуватися з членами жюрі та отримати доречні та правильні коментарі щодо свого виступу", - зазначила вона.

Конкурсанти змагатимуться у наступних номінаціях: "Естрадний вокал", "Академічний вокал", "Авторська пісня і співана поезія", "Сучасна обробка народної пісні, "Автентичний спів". Окрім того, оцінювати учасників будуть і у різних категоріях. Молодша група (13-16 років включно), середня (17-20 років включно) та старша (21-35 років). 

Співакам доведеться перед жюри виконати дві пісні, одна з яких обов'язково повинна бути українською мовою. Судити учасників будуть професіонали музичної сфери: викладачі Дніпропетровської консерваторії ім. М Глінки і Дніпропетровського музичного училища, солісти Дніпропетровського театру опери та балету, дніпропетровські аранжувальники і композитори, а також фіналісти проекту «X-Factor». Очолить жюрі заслужений артист України, поет і співак Павло Мрежук.  

Переможець Гран-при та лауреати I і II ступенів отримають грошові винагороди на розвиток своїє творчості від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Народна студія сучасного вокалу "Мрія" також беруть участь у фестивалі. За словами однієї з солісток Аліни Гроховською, цей захід - чудова нагода отримати творчий досвід, відчути нові емоції і просто насолодитися українською піснею. "Мрія" складається з 15 осіб, всі ми студенти різних факультетів і вокалом професійно не займаємося. Можна навіть сказати, що ми аматори. Однак в нас виходить співати і голосом, і душею. Тому ми не могли залишити без уваги і цей конкурс", - розповіла Аліна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...