App Store Google Play

У Тернівці ЖКП робить все, щоб не створювалися ОСББ

12.04.2016 08:30
У Тернівці ЖКП робить все, щоб не створювалися ОСББ

У Тернівці існує одне об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, при спробі створення другого у ініціативної групи почалися серйозні проблеми з комунальним підприємством «Тернівське житлово-комунальне підприємство». Про це повідомляють на сторінці Ресурсного центру "ОСББ - майбутнє Павлограда" в Фейсбуці, передає Дніпроград.

За інформацією Павлоград.dp.ua, з 2011 року в Тернівці існує ОСББ на вул. Перемоги, 11. Створити своє об'єднання вирішили і власники квартир у сусідньому будинку - вул. Перемоги, 10, за допомогою звернулися до вже «досвідченому» голові ОСББ, Максиму. Після того, як ОСББ "Гірник №2" було створено і в березні до міського голови Віталію Тарелкін було направлено лист з проханням підготувати акт передачі будинок на баланс ОСББ, Максим був викликаний до директора КП «ТЖКП» Гамлету Мамедову.

"Останній "натякнув"на те, що якщо Максим не припинить допомагати жителям Тернівки в створенні ОСББ, то він створить "несприятливі" умови для існування ОСББ. Керівник КП погрожував підвищити тариф на вивіз сміття в 9,5 раз, встановити на будинок лічильник води з заслінкою і обнести будинок колючим дротом", - повідомляє Ресурсний центр.


У той же день до будинку на вул. Перемоги, 11 приїхала спецтехніка КП і почалися роботи з установки заслінки. На вулицю вийшли мешканці будинку, які почали сперечатися з комунальниками. Заслінку так і не встановили, але яму викопали. Вона так і залишилася до сих пір.

На інформаційному ресурсі міської ради Тернівки - газети "Вести Терновки" від 7 квітня зявився матеріал, де люди розповідають, що їх безвольно намагаються обєднати в ОСББ. «У нас в будинку змушують насильно-обманним шляхом жителів вступати в ОСББ. Зборів пройшли з порушеннями. Ми не давали свою згоду і не хочемо, щоб хтось збирав з нас гроші, які невідомо куди будуть діватися. Нас влаштовує КП ТЖКП повністю », - прокоментувала виданню мешканка будинку №11 по вул. Перемоги Тамара Діякова. Також в матеріалі посилаються на якогось адвоката Назара Марушку, який розповідає про недоліки ОСББ.

6 квітня було проведено збори мешканців по вул. Спортивної, С. Маркова, Маяковського, на якому комунальники закликали не поспішати зі створенням ОСББ.. На збори приїхали представники Ресурсного центру «ОСББ - майбутнє Павлограда», які навели контраргументи і закликали тернівчан самим визначитися з формою управління своїм будинком.


"Такі збори в Тернівці проводяться регулярно, практично в кожному дворі. Я не розумію, чому в Тернівці так боятися створення ОСББ? Навіть намагаються переконати людей, що це «афера». Яка може бути афера? Вся Україна об'єднується в ОСББ, і Павлоград - приклад для інших міст. У чому проблема для КП «ТЖКП»? Якщо вони добре працюють - люди будуть укладати договори з ними ... », - прокоментувала керівник Ресурсного центру Оксана Горова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...