App Store Google Play

У міськраді шукають двох сміливців, які вчора ввечері зірвали напад грабіжника на помічницю депутата

12.04.2016 14:20
У міськраді шукають двох сміливців, які вчора ввечері зірвали напад грабіжника на помічницю депутата

Жертвою невідомого злодія напередодні ввечері ледь не стала помічник депутата міськради Анастасії Староскольцевої Юлія Вербицька. Уникнути біди допомогли небайдужі містяни. Хлопці намагалися впіймати зловмисника, та врешті змусили його кинути «здобич». Тепер депутат Анастасія Староскольцева разом зі своєю помічницею просять рятівників відгукнутися. Вони хочуть особисто подякувати землякам за те, що у скрутну хвилину не залишилися осторонь. Про свою готовність зустрітися сміливці можуть повідомити за телефоном: 778 63 15.

Напад стався близько дев’ятої вечора, коли жінка поверталася додому після депутатського прийому. Уже біля її будинку, що ж/м Перемога-6, ззаду на неї накинувся невідомий. Злодій одразу схопився за її портфель на намагався висмикнути його. Юлія розповідає, грошей при собі мала небагато, проте в портфелі несла цінні документи – низку звернень від дніпропетровців, які шукають допомоги в свого депутата.

Саме ці папери Юлія боронила як могла.

«Він смикає, а я не віддаю. Я із жахом подумала, як буде цим бабусям. Бо ж скільки вони виходили за цими всіма довідками, за паперами. Просто не могла віддати все це йому», - розповідає Вербицька.

Із нападником – кремезним чолов’ягою, зростом до 180 метрів – помічниця депутата боролася самотужки. Грабіжник не гребуючи ні чим кілька разів вдарив жінку – по обличчю та голові. На щастя, каже Юлія, значних травм він не встиг нанести.

Врешті злодій домігся свого і таки вирвав з рук Вербицької її портфель. Та далеко грабіжникові втекти не вдалося. На крики про допомогу зреагували двоє випадкових перехожих. Чоловіки, які до цього навряд чи знали один одного, разом кинулися навздогін нападника. Врешті злодій-невдаха кинув портфель та ще один пакет із речами, які взяв бозна де.

Юлія Вербицька заспокоїлася, бо ж найцінніше – папери знову опинилися в її руках. Жінка шкодує, що тоді, в перипетії події не встигла з’ясувати контакти своїх рятівників: «Телефона я не встигла взяти. Бо була просто в шоці. Не до цього мені було»

Після інциденту жінка також звернулася до поліції. Правоохоронці приїхали за лічені хвилини. Проте заяву писати не стала, адже речі вдалося повернути. Натомість полісмени порадили Юлії та всім іншим дніпропетровцям, які змушені повертатися додому пізно ввечері також дбати про власну безпеку. Зокрема, кажуть правоохоронці, можна придбати газовий балончик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...