App Store Google Play

Люди Вілкула хочуть визнати Дніпропетровський водоканал банкрутом

12.04.2016 10:40
Люди Вілкула хочуть визнати Дніпропетровський водоканал банкрутом

Сьогодні об 11.15 в Господарському суді на Куйбишева, 2а   відбудеться судове засідання під головуванням судді Ігоря Владимиренко  по справі щодо банкрутства КП " Аульський водогін" за позовом однієї з фірм колишнього секретаря міської ради Максима Романенко.

Підставою для банкрутства є фіктивні рахунки, за якими водогін мусить сплатити мільйони гривень. Мова йде про так званий “винахід Вілкула” - створену регіоналом схему, якою той вивів з бюджету України 71 мільйон гривень на унікальну розробку, яка ніколи не працювала.

Так, у 2009 році дочірнє підприємство "Дніпромашзбагачення" заявило свої права на корисну систему розподілу промислових навантажень, яка нібито дозволяє заощаджувати електроенергію. Проте за право користуватися такою унікальною схемою треба платити. Ціна питання - спочатку 947 тисяч, а потім 1,5 мільйони гривень щомісяця, які отримала нікому не відома приватна фірма.

Засновником дивофірми "Дніпромашзбагачення" спочатку значився колишній секретар міськради і навіть в.о. мера Дніпропетровська Максим Романенко.

Дивним збігом є і те, що суддя Ігор Владимиренко завжди фігурує у справах за позовами Романенка та його фірм.

Крім того, комунальне підприємство “Аульский водогін” завинило за електроенергію енергопостачальній компанії Ахметова вже понад 320 мільйонів гривень.

За словами експертів, зараз можна говорити про те, що банкрутство штучне, підприємство умисно вганялося в борги і готувалося до " розпилу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....