App Store Google Play

Люди Вілкула хочуть визнати Дніпропетровський водоканал банкрутом

12.04.2016 10:40
Люди Вілкула хочуть визнати Дніпропетровський водоканал банкрутом

Сьогодні об 11.15 в Господарському суді на Куйбишева, 2а   відбудеться судове засідання під головуванням судді Ігоря Владимиренко  по справі щодо банкрутства КП " Аульський водогін" за позовом однієї з фірм колишнього секретаря міської ради Максима Романенко.

Підставою для банкрутства є фіктивні рахунки, за якими водогін мусить сплатити мільйони гривень. Мова йде про так званий “винахід Вілкула” - створену регіоналом схему, якою той вивів з бюджету України 71 мільйон гривень на унікальну розробку, яка ніколи не працювала.

Так, у 2009 році дочірнє підприємство "Дніпромашзбагачення" заявило свої права на корисну систему розподілу промислових навантажень, яка нібито дозволяє заощаджувати електроенергію. Проте за право користуватися такою унікальною схемою треба платити. Ціна питання - спочатку 947 тисяч, а потім 1,5 мільйони гривень щомісяця, які отримала нікому не відома приватна фірма.

Засновником дивофірми "Дніпромашзбагачення" спочатку значився колишній секретар міськради і навіть в.о. мера Дніпропетровська Максим Романенко.

Дивним збігом є і те, що суддя Ігор Владимиренко завжди фігурує у справах за позовами Романенка та його фірм.

Крім того, комунальне підприємство “Аульский водогін” завинило за електроенергію енергопостачальній компанії Ахметова вже понад 320 мільйонів гривень.

За словами експертів, зараз можна говорити про те, що банкрутство штучне, підприємство умисно вганялося в борги і готувалося до " розпилу".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...