App Store Google Play

Головний санітарний лікар Дніпропетровщини отримав у подарунок 6 квартир

12.04.2016 17:35
Головний санітарний лікар Дніпропетровщини отримав у подарунок 6 квартир

Начальник Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області, головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області Андрій Кондратьєв отримав у подарунок майже 10 об’єктів нерухомості. Про це свідчить декларація чиновника за 2014 рік.

Дохід Кондратьєва за 2014 рік склав 78 тис грн, з яких 76 тис грн – зарплата і 2 тис грн – проценти від банківського вкладу на суму 100 тис грн. Разом з тим, дохід дружини Кондратьєва становив 1218 грн.

Кондратьєв є власником житлового будинку площею 199 кв.м., гаража площею 155 кв.м., а також семи квартир площею від 24 кв.м. до 45 кв.м. у Дніпропетровську. Гараж і шість квартир чиновник отримав у власність за договорами дарування у 2008 і 2012-2013 рр. Так само як і два нежитлових приміщення площею 150 кв м на бульварі Зоряному, 1 і 65 кв м на вул. Княгині Ольги (вул. Горького), 3б у Дніпропетровську.

Крім того, разом із дружиною Кондратьєв за договором купівлі-продажу став власником нежитлової будівлі площею 56 кв.м. на проспекті Сергія Нігояна (проспект Калініна), 88.

Також подружжя володіє садовим будиночком площею 51 кв.м., розташованим на ділянці площею 442 кв.м. у с. Кіровське поблизу Дніпропетровська, який вони купили ще у 2009 році.

Поза тим, дружина Кондратьєва Наталія Кондратьєва володіє ще двома квартирами площею 40 кв.м. і 59 кв.м. Остання знаходиться у селищі Дослідне, де Наталія Кондратьєва торік купила ділянку площею 0,1 га для будівництва та обслуговування жилого будинку.

Також Наталія Кондратьєва є власницею ділянки площею 7,73 га у Магдалинівському районі Дніпропетровської області, яку вона з 2013 року здає в оренду.

Окрім вказаної нерухомості, Андрій Кондратьєв є власником автомобілів Toyota RAV4 і Toyota Sequoia 2008 року випуску, а Наталія Кондратьєва – автомобіля Mitsubishi Pajero теж 2008 року випуску.

Андрій Кондратьєв у 2001 році закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, після чого з 2002 року працює у Дніпропетровській обласній СЕС. З квітня 2014 року Кондратьєв очолює Головне управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...