App Store Google Play

Головний санітарний лікар Дніпропетровщини отримав у подарунок 6 квартир

12.04.2016 17:35
Головний санітарний лікар Дніпропетровщини отримав у подарунок 6 квартир

Начальник Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області, головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області Андрій Кондратьєв отримав у подарунок майже 10 об’єктів нерухомості. Про це свідчить декларація чиновника за 2014 рік.

Дохід Кондратьєва за 2014 рік склав 78 тис грн, з яких 76 тис грн – зарплата і 2 тис грн – проценти від банківського вкладу на суму 100 тис грн. Разом з тим, дохід дружини Кондратьєва становив 1218 грн.

Кондратьєв є власником житлового будинку площею 199 кв.м., гаража площею 155 кв.м., а також семи квартир площею від 24 кв.м. до 45 кв.м. у Дніпропетровську. Гараж і шість квартир чиновник отримав у власність за договорами дарування у 2008 і 2012-2013 рр. Так само як і два нежитлових приміщення площею 150 кв м на бульварі Зоряному, 1 і 65 кв м на вул. Княгині Ольги (вул. Горького), 3б у Дніпропетровську.

Крім того, разом із дружиною Кондратьєв за договором купівлі-продажу став власником нежитлової будівлі площею 56 кв.м. на проспекті Сергія Нігояна (проспект Калініна), 88.

Також подружжя володіє садовим будиночком площею 51 кв.м., розташованим на ділянці площею 442 кв.м. у с. Кіровське поблизу Дніпропетровська, який вони купили ще у 2009 році.

Поза тим, дружина Кондратьєва Наталія Кондратьєва володіє ще двома квартирами площею 40 кв.м. і 59 кв.м. Остання знаходиться у селищі Дослідне, де Наталія Кондратьєва торік купила ділянку площею 0,1 га для будівництва та обслуговування жилого будинку.

Також Наталія Кондратьєва є власницею ділянки площею 7,73 га у Магдалинівському районі Дніпропетровської області, яку вона з 2013 року здає в оренду.

Окрім вказаної нерухомості, Андрій Кондратьєв є власником автомобілів Toyota RAV4 і Toyota Sequoia 2008 року випуску, а Наталія Кондратьєва – автомобіля Mitsubishi Pajero теж 2008 року випуску.

Андрій Кондратьєв у 2001 році закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, після чого з 2002 року працює у Дніпропетровській обласній СЕС. З квітня 2014 року Кондратьєв очолює Головне управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...