App Store Google Play

У Кривому Розі разом із заводом офшорна компанія хоче придбати і землю під ним

11.04.2016 11:40
У Кривому Розі разом із заводом офшорна компанія хоче придбати і землю під ним

Компанія Mesel Trading Limited (Кіпр) має намір придбати 37,8197% або 3,667 тис. простих іменних акцій ПАТ "Криворізький суриковий завод" (КСЗ). Згідно з повідомленням покупця в пресі, Mesel Trading Limited станом на 8 квітня 2016 року акціями КСЗ не володіє, а придбати їх має намір у інших акціонерів підприємства, передає ІА "Інтерфакс Україна".

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, станом на 8 квітня 2016 року 4,17% акцій КСЗ належать криворізькому ТОВ "Селма", а іншими акціонерами підприємства є фізособи. Кінцевим бенефіціаром підприємства числиться Грива Маро Еві Коулла (Кіпр). Статутний капітал підприємства становить 1 млн 357,44 тис. Грн або 9,696 тис. Простих іменних акцій номіналом 140 грн.

За даними РМЗС, найбільшими акціонерами криворізького заводу є (2014 року) Тетяна Михаленко і Наталя Салтановська, які мають 39% акцій на двох.

Бухгалтер Людмила "Криворізького Суриков заводу" є депутатом Довгинцівського райради Кривого Рогу від Партії регіонів.
Раніше на цьому заводі працював виконавчим директором народний депутат від Партії регіонів Костянтин Павлов, близький до віце-прем'єра Олександра Вілкула.

А буквально за тиждень до операції по покупці акцій з'являється повідомлення, що Криворізький суріковий завод хоче викупити орендовану землю (30.03.2016 р.). Причому це бажання виникло ще в 2010 році, а його завершальній «точкою» повинен стати 2016 рік.

Унаслідок щорічного збільшення розміру орендної плати за землю, адміністрація Криворізького сурікового заводу вирішила, що вигідніше буде просто викупити землю, яка використовується під розміщення виробничих технологічних процесів. 

Хто з чиновників чи депутатів чи акціонерів стоїть за "кіпрською комапнією" наразі залишається загадкою.

 

Теги: офшори

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...