App Store Google Play

У Дніпропетровську пройшов "Парад оркестрів"

11.04.2016 14:00
У Дніпропетровську пройшов "Парад оркестрів"

Зала Палацу культури «Машинобудвників» зібрала повно гостей – на концерт юних музикантів прийшли як дорослі, так і діти. Від імені міського голови Бориса Філатова поціновувачів оркестрової музики привітала його заступник Олена Молошна.

«Приємно бачити, що культурне життя міста не припиняється навіть у такий складний час, як зараз. І дуже важливо, що дитяча музична школа № 6 продовжує ті добрі традиції, які були започатковані ще 17 років тому. Тут привчають дітей до прекрасного. Тому багато з тих, хто були вихованцями оркестрів, продовжують свою музичну кар'єру вже у якості вчителів і прививають любов до музики наступним поколінням», - сказала Олена Молошна.
Вона також додала, що у Дніпропетровську необхідно популяризувати різні напрямки дитячої творчості. Аби виховувати у маленьких дніпропетровців любов до культури та традицій рідного міста.

«Парад оркестрів» став ще одним кроком у реалізації стратегії «Дніпро – культурна столиця», яку запроваджує міський голова Борис Філатов. У муніципалітеті впевнені – дуже важливо створити всі умови для розвитку культури та реалізації талантів молодих митців. Аби культурна сфера міста на Дніпрі досягла нового, якісного рівня, з міської скарбниці на її розвиток цьогоріч виділять 341 млн грн.

У день концерту на сцені Палацу виступили юні музиканти естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Миколи Рожка, представники оркестру народних інструментів «Пролісок» на чолі з Андрієм Коритним та колектив джаз-оркестру, яким керує Володимир Марховський.
Концертні програми цих творчих колективів вразили шанувальники оркестрової музики не лише в Україні, але й у Франції, Італії, Чехії, Німеччині та Великобританії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...