App Store Google Play

Спецпоказ фільму SELFIEPARTY у Дніпрі: як це було (фоторепортаж)

09.04.2016 11:00
Спецпоказ фільму SELFIEPARTY у Дніпрі: як це було (фоторепортаж)

Вчора у Дніпропетровську відбувся спеціальний показ української екшн-комедії від режисера "Тіні незабутих предків" Любомира Левицького #SELFIEPARTY. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Познайомитися особисто з творцем кінострічки та акторами прийшла велика кількість лідей. Це була не тільки молодь, а й старші люди. Зустріли гостей традиційними облесками на червоній доріжці. І авжеж взялися робити багато #SELFIE. 

За словами Любомира Левицького, #SELFIEPARTY - жанрова кінострічка для "прокачки" українського кіноринку та завоювання довіри кінотеатрів та глядачів. "Фільм снімався у рекордні терміни: за шість місяців з моменту написання сценарію до потрапляння його на екран", - розповів він.

Зйомки тривали у холодну пору року, в листопаді та грудні. Однак актори мали гарно виглядати в кадрі та не демонструвати як їм холодно, навіть у купанні в басейні при -3°C. Причиною чому не знімали вечірку влітку є простий момент: теплий сезон має дуже короткі ночі. Понад 1000 акторів зняли участь у зйомках масових сцен і це є певний рекодном для українського кіно.

Усі головні актори стрічки є дебютантами у великому кіно. Левицький акцентував, що вони віднеслися до поставлених задач з великою відповідальністю, тому проблем та конфліктів на знімальному майданчику не було. "Я вважаю, що ці люди - майбутнє українського кіно", - сказав Любомир, показую на п'ятірку шибайголів. 

Актор Борис Савенко впевнений: кожен з них отримав величезний досвід зі зйомках фільму. "Я навчаюся в університеті на актора, тому намагався поділитися власними знаннями, які отримав у виші, з хлопцями. Взаєморозуміння було на вищому рівні", - розповів Борис.

А ось Артем Рубан думав що в українське кіно потрапляють тільки через ліжко. Однак довелося пройти три етапи кастингу. Вважає, що у команді зайвого гравці не було і не уявляє проект #SELFIEPARTY без жодного з учасників. Артем Шурипа не погоджується з тим, хто каже що у кіно зніматися круто і легко. "Так, це мабуть круто, однак водночас досить важко. Акторської освіти я не маю, та завдяки Любомиру і команді я відкривався по-новому. Інколи до критики ставився як до прискіпливості. Та це нормальний робочий процес. Сподіваюсь і на майбутнє співробітництво", - наголосив Шурипа.

Володир Ситник вважає цю роль подарунком долі. Бо він не думав, що його гра на першому кастингу була гарною, однак його запросили на другий. "У той же час я мав зустрітися з другом. Та він зателефонував і відмінив зустріч. У мене з'явилося вільних дві години і я вирішив піти на кастинг. І коли мені зателефонували втретє для підтверждення на роль, я зрозумів: буду останнім дурнем, якщо прогавлю цей шанс", - зазначив Володимир.

Сергій Зоренко познайомимся з Любомиром Левицьким, коли знімався в масовці відеокліпу. Після цього він дуже мріяв попрацювати з ним знову і це сталося у #SELFIEPARTY, де Сергій зіграв карлика, який "звалився з неба". Розповів: виклався як міг. А кожного дня набирав обертів і під кінець зйомок це була не гра, а справжні емоції.

На період монтажу у Левицького пішло три кілограми кави. Та гра варта свічок. У планах Любомира участь у міжнародних фестивалях. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...