App Store Google Play

Спецпоказ фільму SELFIEPARTY у Дніпрі: як це було (фоторепортаж)

09.04.2016 11:00
Спецпоказ фільму SELFIEPARTY у Дніпрі: як це було (фоторепортаж)

Вчора у Дніпропетровську відбувся спеціальний показ української екшн-комедії від режисера "Тіні незабутих предків" Любомира Левицького #SELFIEPARTY. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Познайомитися особисто з творцем кінострічки та акторами прийшла велика кількість лідей. Це була не тільки молодь, а й старші люди. Зустріли гостей традиційними облесками на червоній доріжці. І авжеж взялися робити багато #SELFIE. 

За словами Любомира Левицького, #SELFIEPARTY - жанрова кінострічка для "прокачки" українського кіноринку та завоювання довіри кінотеатрів та глядачів. "Фільм снімався у рекордні терміни: за шість місяців з моменту написання сценарію до потрапляння його на екран", - розповів він.

Зйомки тривали у холодну пору року, в листопаді та грудні. Однак актори мали гарно виглядати в кадрі та не демонструвати як їм холодно, навіть у купанні в басейні при -3°C. Причиною чому не знімали вечірку влітку є простий момент: теплий сезон має дуже короткі ночі. Понад 1000 акторів зняли участь у зйомках масових сцен і це є певний рекодном для українського кіно.

Усі головні актори стрічки є дебютантами у великому кіно. Левицький акцентував, що вони віднеслися до поставлених задач з великою відповідальністю, тому проблем та конфліктів на знімальному майданчику не було. "Я вважаю, що ці люди - майбутнє українського кіно", - сказав Любомир, показую на п'ятірку шибайголів. 

Актор Борис Савенко впевнений: кожен з них отримав величезний досвід зі зйомках фільму. "Я навчаюся в університеті на актора, тому намагався поділитися власними знаннями, які отримав у виші, з хлопцями. Взаєморозуміння було на вищому рівні", - розповів Борис.

А ось Артем Рубан думав що в українське кіно потрапляють тільки через ліжко. Однак довелося пройти три етапи кастингу. Вважає, що у команді зайвого гравці не було і не уявляє проект #SELFIEPARTY без жодного з учасників. Артем Шурипа не погоджується з тим, хто каже що у кіно зніматися круто і легко. "Так, це мабуть круто, однак водночас досить важко. Акторської освіти я не маю, та завдяки Любомиру і команді я відкривався по-новому. Інколи до критики ставився як до прискіпливості. Та це нормальний робочий процес. Сподіваюсь і на майбутнє співробітництво", - наголосив Шурипа.

Володир Ситник вважає цю роль подарунком долі. Бо він не думав, що його гра на першому кастингу була гарною, однак його запросили на другий. "У той же час я мав зустрітися з другом. Та він зателефонував і відмінив зустріч. У мене з'явилося вільних дві години і я вирішив піти на кастинг. І коли мені зателефонували втретє для підтверждення на роль, я зрозумів: буду останнім дурнем, якщо прогавлю цей шанс", - зазначив Володимир.

Сергій Зоренко познайомимся з Любомиром Левицьким, коли знімався в масовці відеокліпу. Після цього він дуже мріяв попрацювати з ним знову і це сталося у #SELFIEPARTY, де Сергій зіграв карлика, який "звалився з неба". Розповів: виклався як міг. А кожного дня набирав обертів і під кінець зйомок це була не гра, а справжні емоції.

На період монтажу у Левицького пішло три кілограми кави. Та гра варта свічок. У планах Любомира участь у міжнародних фестивалях. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...