App Store Google Play

Загиблому на передовій бійцю полку "Дніпро-1" пишуть "нещасний випадок на виробництві"

08.04.2016 16:00

Вдова загиблого солдата намагається довести, що він таки воював за свою країну. 

На жаль, такі випадки масово трапляються у нашому сьогоденні.

Учасник АТО Олександр Олексюк не загинув у Пісках - принаймі так вважає керівництво полку "Дніпро-1". Командирів зовсім не бентежить, що вдови, сироти, батьки отримують додаткову моральну травму, коли їм в очі кажуть, що їхній чоловік - зовсім не герой. Що треба оббивати пороги, доводячи протилежне.

Саме така справа зараз в роботі правозахисників "СІЧі".

"5 листопада 2014 року, задовго до виходу цього сюжету, в полк Дніпро-1 на посаду спеціаліста ІІ категорії влаштувався Оксентюк Олександр Васильович. За місяць він був відправлений до зони проведення АТО для виконання бойового завдання, а саме: налагодження зв’язку на передових позиціях в селищі Піски Донецької області. 15 березня 2015 року Олександр загинув, підірвавшись на розтяжці.
Коротка і проста історія – жив, служив, загинув.
Але скотство почалося після смерті Олександра, і ворог, що поставив ту кляту розтяжку, тут абсолютно ні до чого.
Після загибелі Оксентюка О.В. складається акт за формою Н-1. Нещасний випадок на виробництві (це десь поруч з професійними захворюваннями і аваріями на виробництві).

А це вже якось сильно, правда? Якщо за стандартами радянської армії: професійне захворювання танкіста – згоряння в танку на п’ятій-сьомій хвилині прямого бою.

Але повернемось до справи.
Дружина загиблого, Алла, звернулася за отриманням одноразової грошової допомоги, яка надається у разі загибелі (смерті) працівника міліції (у розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму) і тут з’ясувалося, що чоловік її співробітником міліції не був, державу не боронив і загинув через дурний нещасний випадок на виробництві", - йдеться у повідомленні.

При цьому "героїчний комбат", "батько бійців" не соромиться глумитися над їхньою пам'яттю, приплітаючи їхню кров до свого показного на камери патріотизму.  І навіть "в'їзджати" на цій хвилі у владу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...