App Store Google Play

«Поборемо діабет» - під таким лозунгом цього року проходить Всесвітній день здоров’я

07.04.2016 14:20
«Поборемо діабет» - під таким лозунгом цього року проходить Всесвітній день здоров’я

Сьогодні в усьому світі відзначається Всесвітній день здоров’я, який у 2016 році присвячений цукровому діабету. Традиційно до цього дня у Дніпропетровську проводиться відповідний тижневик або так звані дні здоров’я.

«У холах усіх амбулаторій міста обладнано спеціальне місце, де чергує медсестра, яка вимірює усім бажаючим артеріальний та внутрішньоочний тиск, рівень глюкози крові, вагу тіла. Окрім того, все це можна зробити у спеціальних пунктах, які працюють на вокзалі та у торгівельних центрах з 10.00 до 15.00. Наприклад, сьогодні ТЦ «Мост-сіті центр», завтра ТЦ «Караван» та 9 квітня на залізничному вокзалі (зала очікування №3). Це дуже зручно і швидко для мешканців перевірити зазначені параметри свого організму», - повідомив під час прес-конференції Заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олексій Григорук.

Активно долучається до проведення у місті Всесвітнього дня здоров’я крайова громадська організація «Всеукраїнське лікарське товариство», яку очолює доктор медичних наук, професор Ігор Македонський.

«Близько 1 тисячі 300 тест-смужок для визначення глюкози крові, а також 13 клюкометрів розповсюджені нашою організацією серед центрів первинної медико-санітарної допомоги міста. Все це робиться для раннього виявлення цукрового діабету серед населення. Загалом проведення заходів до Всесвітнього дня здоров’я направлені в перчу чергу для того, щоб привернути увагу всієї громадськості на ту чи іншу медичну проблему, її профілактику та вирішення», - зазначив Ігор Македонський.

Під час прес-конференції голова постійної комісії міськради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і міжнародних відносин, професор, заслужений лікар України Євгенія Дитятковська закликала дніпропетровців дуже серйозно поставитися до проведення днів здоров’я, оскільки дуже часто долучаючись до таких профілактичних акцій можна виявити різні хвороби, у тому числі підвищення цукру, тиску і т.д.

«Чим раніше хвороба буде виявлена і раніше пацієнт звернеться до лікаря, тим скоріше буде призначена базисна терапія, яка попереджає прогресування того чи іншого захворювання та виникнення ускладнень», - додала Євгенія Дитятковська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...