App Store Google Play

«Поборемо діабет» - під таким лозунгом цього року проходить Всесвітній день здоров’я

07.04.2016 14:20
«Поборемо діабет» - під таким лозунгом цього року проходить Всесвітній день здоров’я

Сьогодні в усьому світі відзначається Всесвітній день здоров’я, який у 2016 році присвячений цукровому діабету. Традиційно до цього дня у Дніпропетровську проводиться відповідний тижневик або так звані дні здоров’я.

«У холах усіх амбулаторій міста обладнано спеціальне місце, де чергує медсестра, яка вимірює усім бажаючим артеріальний та внутрішньоочний тиск, рівень глюкози крові, вагу тіла. Окрім того, все це можна зробити у спеціальних пунктах, які працюють на вокзалі та у торгівельних центрах з 10.00 до 15.00. Наприклад, сьогодні ТЦ «Мост-сіті центр», завтра ТЦ «Караван» та 9 квітня на залізничному вокзалі (зала очікування №3). Це дуже зручно і швидко для мешканців перевірити зазначені параметри свого організму», - повідомив під час прес-конференції Заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олексій Григорук.

Активно долучається до проведення у місті Всесвітнього дня здоров’я крайова громадська організація «Всеукраїнське лікарське товариство», яку очолює доктор медичних наук, професор Ігор Македонський.

«Близько 1 тисячі 300 тест-смужок для визначення глюкози крові, а також 13 клюкометрів розповсюджені нашою організацією серед центрів первинної медико-санітарної допомоги міста. Все це робиться для раннього виявлення цукрового діабету серед населення. Загалом проведення заходів до Всесвітнього дня здоров’я направлені в перчу чергу для того, щоб привернути увагу всієї громадськості на ту чи іншу медичну проблему, її профілактику та вирішення», - зазначив Ігор Македонський.

Під час прес-конференції голова постійної комісії міськради з питань охорони здоров’я, соціального захисту і міжнародних відносин, професор, заслужений лікар України Євгенія Дитятковська закликала дніпропетровців дуже серйозно поставитися до проведення днів здоров’я, оскільки дуже часто долучаючись до таких профілактичних акцій можна виявити різні хвороби, у тому числі підвищення цукру, тиску і т.д.

«Чим раніше хвороба буде виявлена і раніше пацієнт звернеться до лікаря, тим скоріше буде призначена базисна терапія, яка попереджає прогресування того чи іншого захворювання та виникнення ускладнень», - додала Євгенія Дитятковська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...