App Store Google Play

На журналістів, які вдало закінчать курси англійської, чекають квитки до столиці Англії

07.04.2016 09:40
На журналістів, які вдало закінчать курси англійської, чекають квитки до столиці Англії

Будеш сумлінним студентом – отримаєш безкоштовні квитки на двох до туманного Альбіону. Так мотивують журналістів, які розпочали навчання на курсах англійської. Їх організувала для дніпропетровських мас-медіа облдержадміністрація. На курси записалися понад 60 газетярів, телевізійників та кореспондентів сайтів. Протягом трьох місяців представники ЗМІ навчатимуться за сучасною британською системою. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

«Ідею курсів англійської запропонували самі журналісти. Дніпропетровська ОДА з радістю підтримала цю ініціативу. Англійська відкриває нові кар’єрні горизонти. Головне – щоб всі дійшли до фінішу. Це важливо з точки зору сили волі. Ефективному навчанню сприятиме спілкування із носіями англійської. Якщо такої можливості немає, то треба дивитися більше англомовних фільмів із субтитрами та читати іноземну пресу», – зазначив радник очільника регіону Юрій Голик.

До навчання стали понад 60 журналістів дніпропетровських ЗМІ. Вони пройшли тести, за результатами яких їх розділили на шість груп. Кожна відповідає рівню володіння англійською.

Сіла за парту і заступник редактора газети «Вісті Придніпров’я» Людмила Копиленко. Каже, що вирішила не тільки поліпшити знання іноземної, а й згадати драйв студентського життя. «Англійську вивчала три роки тому. Сьогодні хочу освіжити знання. Обожнюю Англію. Мрію відправитися туди в подорож і попрактикувати розмовну англійську зі справжніми британцями», – посміхається дівчина.

Курси тривають три місяці. Програма розрахована на 72 години, це – 24 заняття. «Навчання проходить за підручниками британського видавництва. У додатку до кожного з них – CD-диск. Його студенти будуть слухати на уроках та вдома, аби призвичаїтися до автентичної англійської та легко сприймати її наслух. Обов’язкова умова – виконувати домашні завдання», – зауважила директор регіонального центру інтенсивного навчання іноземних мов ДНУ Людмила Байсара.

Після курсів – фінальне тестування. Воно покаже досягнення на ниві навчання. За результатами тестів визначать кращого студента. Журналіст, який набере найбільшу кількість балів, пакуватиме валізи до Британії. Квиток на двох – подарунок від облдержадміністрації.

Курси для журналістів – це черговий мовний проект Дніпропетровської ОДА. Англійську вже вивчають бійці АТО, переселенці та держслужбовці. Для вчителів англійської тренінги провели британські фахівці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...