App Store Google Play

Історія одного переходу: ми його ліпили з того, що було

06.04.2016 17:40
Історія одного переходу: ми його ліпили з того, що було

6 квітня депутатська комісія ДОР з питань ЖКГ і комунальної власності перевірила черговий об'єкт. Цього разу - славнозвісний наземний перехід на Слобожанському проспекті.

Зараз йде процес передачі довгобуду на баланс міста. Нагадаємо, що будівництво було розпочато ще у 2012р. та ініційовано обласними чиновниками (себто тодішнім очільником області Олександром Вілкулом) - що вже викликає питання. 

Початковий бюджет був витрачений ще на початкових етапах, тож у 2015р. його мали дофінансовувати. 

Таким чином, загальна вартість переходу склала понад 27 млн грн. 

Однак і у громадськості, і у депутатів області кошторис вже давно викликав подив. Тож секретар комісії Віталій Погосян та депутат облради Тетяна Юревич сьогодні вирішили переконатись, що перехід з металевих балок дійсно такий дорогий. 

"Ми вирішили по-перше візуально оцінити відповідність об'єкту наданим документам. Ми зробили заміри, порахували. Навіть на перший погляд банально не вистачає гумової плитки десь 30%. Для більш якісної оцінки буде залучено експертів. В разі, якщо підозри щодо нецільового використання коштів справдяться, ми будемо ініціювати порушення кримінальної справи проти всіх, хто причетний до розкрадання бюджету", - зазначив Віталій Погосян.  

Власне, кожен пересічний городянин неозброєним оком може побачити якість робіт навіть зовні. Перехід ще не зданий в експлуатацію, а вже "пішов" іржавими потьоками. Такі ж сліди іржі можна побачити на внутрішніх балках. Взагалі, складається враження, що конструкцію "ліпили" десь в гаражі - настільки все неякісне. Дроти не прикриті. Над проїзжою частиною нависають дерев'яні піддони, що вже розходяться по місцях кріплення.

Окремо хочеться зауважити про сміття всередині переходу. Там постійно палять, тож всюди лежить попіл. При чому складається враження, що навминсе обирають кожен раз нове місце через 20 см від попереднього. Повсюди валяється будівельне чи побутове сміття - так, ніби там хтось мешкає.

Зауважимо, що навіть після передачі переходу на баланс міста ще потрібно буде не менше місяця роботи, щоб підготувати його до пуску в експлуатацію.  

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...