App Store Google Play

Безбар'єрність - головний принцип реконструкції Вокзальної площі

06.04.2016 08:40

5 квітня члени робочої групи DniproSmartCity розповіли про особливості розробки проекту реконструкції Вокзальної площі Дніпропетровська. 

До групи входять громадські активісти, волонтери, ІТ-спеціалісти, фахівці з питань архітектури і містобудування. 

Розробкою нової концепції робоча група займається вже кілька місяців. Попереду - проміжна презентація, доробка з врахуванням нових пропозицій і зауважень. 

"Ми підійшли до питання планування площі не тільки з точки зору гарного вигляду, а з точки зору Smart – зручності та практичності міського простору. Всі бачили різні варіанти оформлення скверу на площі. А ми не ставили задачу зробити красу, а проклали доріжки так, як би могли ходити люди. Є три принципи, які визначені ще римськими архітекторами – корисність, міцність і краса. Ми виходили з цієї точки зору. Ми вважаємо, що пріоритети в місті мають перевернутися – щоб на першому місці були пішоходи, потім велосипедисти, потім громадський транспорт і вже потім автомобілі. Виходячи з цих принципів має будуватися будь-яка вулична інфраструктура. Має бути принцип безбар’єрності – в нас багато тих, хто повернувся з зони АТО з інвалідністю, багато пасажирів з важкими валізами. Все це маломобільні групи населення. Зараз площа не пристосована для цього.

Щодо зручності користування громадським транспортом – мають бути підняті платформи трамваїв. Не має бути стопоріння, як зараз, коли «одиничка» перекриває рух 11 та 15 трамваю.

Один з основних контраргументів на першому засіданні Лисенка – виконувати трамвайні колії у рівні з проїзною частиною. Це докорінно неправильній підхід, оскільки трамваї, маючи проїзну здатність в десятки разів більшу, ніж автомобіль, має рухатись по виділеній лінії. Тому у нас повністю трамвайна колія відділена бордюром, іншими засобами, щоб трамвай міг рухатися до 50 км/год, щоб він був зручним та привабливим громадським засобом.

Наявність велоінфраструктури. Донедавна при реконструкції жодної вулиці не були враховані потреби велоруху. Ми максимально закладаємо цю необхідність – і на Вокзальну площу, і на Старомостову і на вул. Курчатова.

Серед інших моментів – функціональне зонування простору площі, вулиць за типом покриття. Зараз тротуар або дорога зазвичай являють собою асфальтовий полігон. В нас є прибудинкова зона з грубої бруківки, пішохідна зона з бруківки або гранітної плитки. У велодоріжки також має бути свої покриття, необов’язкове розмічати її розміткою, достатньо зробити смужки з грубої бруківки, які будуть візуально її відділяти. На зупинці треба зробити тактильну плитку. Парковки та зони зупинки також мають бути виконані відмінно від проїзної частини. На проїзній частині також має бути виділена зона для водовідведення. Таким чином, у нас кожний елемент площі буде мати своє функціональне призначення", - розповів член робочої групи Юрій Лозовенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...