App Store Google Play

Безбар'єрність - головний принцип реконструкції Вокзальної площі

06.04.2016 08:40

5 квітня члени робочої групи DniproSmartCity розповіли про особливості розробки проекту реконструкції Вокзальної площі Дніпропетровська. 

До групи входять громадські активісти, волонтери, ІТ-спеціалісти, фахівці з питань архітектури і містобудування. 

Розробкою нової концепції робоча група займається вже кілька місяців. Попереду - проміжна презентація, доробка з врахуванням нових пропозицій і зауважень. 

"Ми підійшли до питання планування площі не тільки з точки зору гарного вигляду, а з точки зору Smart – зручності та практичності міського простору. Всі бачили різні варіанти оформлення скверу на площі. А ми не ставили задачу зробити красу, а проклали доріжки так, як би могли ходити люди. Є три принципи, які визначені ще римськими архітекторами – корисність, міцність і краса. Ми виходили з цієї точки зору. Ми вважаємо, що пріоритети в місті мають перевернутися – щоб на першому місці були пішоходи, потім велосипедисти, потім громадський транспорт і вже потім автомобілі. Виходячи з цих принципів має будуватися будь-яка вулична інфраструктура. Має бути принцип безбар’єрності – в нас багато тих, хто повернувся з зони АТО з інвалідністю, багато пасажирів з важкими валізами. Все це маломобільні групи населення. Зараз площа не пристосована для цього.

Щодо зручності користування громадським транспортом – мають бути підняті платформи трамваїв. Не має бути стопоріння, як зараз, коли «одиничка» перекриває рух 11 та 15 трамваю.

Один з основних контраргументів на першому засіданні Лисенка – виконувати трамвайні колії у рівні з проїзною частиною. Це докорінно неправильній підхід, оскільки трамваї, маючи проїзну здатність в десятки разів більшу, ніж автомобіль, має рухатись по виділеній лінії. Тому у нас повністю трамвайна колія відділена бордюром, іншими засобами, щоб трамвай міг рухатися до 50 км/год, щоб він був зручним та привабливим громадським засобом.

Наявність велоінфраструктури. Донедавна при реконструкції жодної вулиці не були враховані потреби велоруху. Ми максимально закладаємо цю необхідність – і на Вокзальну площу, і на Старомостову і на вул. Курчатова.

Серед інших моментів – функціональне зонування простору площі, вулиць за типом покриття. Зараз тротуар або дорога зазвичай являють собою асфальтовий полігон. В нас є прибудинкова зона з грубої бруківки, пішохідна зона з бруківки або гранітної плитки. У велодоріжки також має бути свої покриття, необов’язкове розмічати її розміткою, достатньо зробити смужки з грубої бруківки, які будуть візуально її відділяти. На зупинці треба зробити тактильну плитку. Парковки та зони зупинки також мають бути виконані відмінно від проїзної частини. На проїзній частині також має бути виділена зона для водовідведення. Таким чином, у нас кожний елемент площі буде мати своє функціональне призначення", - розповів член робочої групи Юрій Лозовенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...